Na topie

Tak prezentować będzie się iPhone 8, za którego zapłacimy nawet 1 200 dolarów

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: iPhone Na Topie nowy iPhone Producenci: Apple

iPhone 8 powinien przyciągać wzrok, zapewne nie zabraknie mu również mocy obliczeniowych. Zapowiadana cena wygląda jednak szokująco.

  • Tak prezentować będzie się iPhone 8, za którego zapłacimy nawet 1 200 dolarów
A A

Trzeba przyznać, że informacji na temat iPhone'a 8 przybywa w zastraszającym tempie. Co jednak bardzo istotne, przecieki zaczynają pozostawać ze sobą w zgodzie i sporo kwestii już teraz wydaje się wyjaśnionych.

Niestety dotyczy to także cen. U Apple zazwyczaj bywa drogo. Tym razem będzie natomiast bardzo drogo. Już jakiś czas temu sugerowano kwotę 1 100 dolarów. Potwierdzają to teraz dobrze zorientowani podobno w temacie pracownicy Foxconn, którzy twierdzą wprost - trzeba przygotować się znaczne uszczuplenie portfela.

1 100 dolarów to najpewniej cena z wariant z najmniejszymi zasobami pamięci. W tym przypadku oznaczać może to 128 GB. Jeśli ktoś będzie chciał przestrzeń na dane podwoić, nastawiać powinien się na wydatek rzędu 1 200 dolarów. I chociaż mowa o ogromnych jak na smartfona kwotach, dziwnym trafem wydają się one całkiem prawdopodobne.

iPhone 8 render

iPhone 8 będzie dość mocno odbiegał od poprzednich propozycji Apple. Producent zastosuje tutaj ekran OLED o smukłych ramkach i co do tego nie można mieć już wątpliwości. Powyższe zdjęcie prezentujące smartfona w pokrowcu ochronnym opublikował nieomylny praktycznie informator Evan Blass‏ (@evleaks).

Jeśli natomiast chcielibyście zobaczyć więcej, Marques Brownlee dość dokładnie omówił prototyp urządzenia.


Źródło: @evleaks, Marques Brownlee

Apple iPhone 8

Cena od 3 299.00 do 3 399.00

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 10313 Skomentuj newsa
Komentarze

22

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. R2rr0
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2017-08-09 00:12

    Już jestem ciekaw ceny w złotówkach, jakieś pomysły? ;)

    Skomentuj

    1. hex3n
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2017-08-09 15:20

      1500-2900 :)

      Skomentuj

  2. Ethanar
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-08-09 00:13

    Spokojnie, kolejny Galaxy będzie kosztował tyle samo.

    Skomentuj

  3. AkaRyupl
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2017-08-09 01:54

    Koszt części pewnie nie wzrośnie - tylko dodali kosmiczną marżę za cały ten "amajzing"...

    Skomentuj

  4. djgromo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-09 07:27

    Tak właśnie wyobrażałem sobie telefon przyszłości. Ekran na całej powierzchni frontu z ewentualnymi wcięciami na głośnik i kamerkę. Jakby zrobili coś takiego na androida to byłbym zainteresowany. Mi Mix nie liczę.

    Skomentuj

    1. cosby
      Oceń komentarz:

      8    

      Opublikowano: 2017-08-09 07:42

      To kiepską masz tą wyobraźnię :) Najbrzydszy iPhone jaki zrobiono...

      Skomentuj

    2. Smuga
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2017-08-09 07:57

      Te wycięcie to największe paskudztwo jakie widział świat. Co to w ogóle za debilna moda ostatnio się na to pojawia... Już lepiej by było zostawić na górze minimalną ramkę jak to jest w S8.

      Skomentuj

      1. mesjan
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-08-09 09:24

        To wcięcie mogłoby być w kolorze czarnym i kryć się pod szkłem ekranu, zlewałoby się wtedy z górnym czarnym paskiem informacyjnym. Ogólnie wygląd tego nowego iphona jest prostacki jak zabawka kupiona na jarmarku. Wcześniej stylistyka dążyła do elegancji (srebrna rameczka, szkło, aluminium) jakiegoś wzornictwa typu grawerowane linie wzorki a to wygląda jakby działowi projektowemu appla oberwało się po pensji więc się nie starali.

        Skomentuj

        1. Smuga
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-08-10 10:37

          Jest kilka konceptów które są baaardzo podobne do tego, ale z kilkoma delikatnymi różnicami i wyglądają fenomenalnie, więc można.

          Skomentuj

    3. marcin1ja1
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-09 08:54

      Paskudztwo pierwszego sortu.

      Skomentuj

    4. BariGT
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-08-09 10:25

      w 2017 roku telefon bez dual sim czy portu microSD to raczej Popierdółka a nie telefon. O braku wejscia sluchawkowego nawet nie wspomne.

      Skomentuj

        1. BariGT
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2017-08-09 11:30

          Dorosniesz, pojdziesz do pracy to zrozumiesz.
          Nawet jako gimbus moglbys korzystac z jednego sim bo ma tansze rozmowy a z drugiego bo ma tanszy internet.

          Skomentuj

          1. Po1nter
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-08-10 13:06

            Ale bzdury gadasz. Od conajmniej 2 lat nie korzystam ani z dual-sim ani z kart microSD, a od roku już nawet z jacka.

            Jest to zwykłe czepialstwo z twojej strony. Każda sieć teraz oferuje wszystko w śmiesznych cenach. w 40-50zł jesteś w stanie mieć wszystkiego w opór. Smartphony mają od 32-256Gb pamięci oraz chmury. Najwięcej miejsca zajmują mi foty. Ale jest coś takiego jak Google Photos na którym na zdjęcia masz nielimitowaną powierzchnię. A karty microSD? No to już zabytek tak samo jak wejście jack. I bardzo dobrze. technologia bluetooth daje radę.

            Reasumując takie rozwiązania powoli trafią do muzeum ;)

            Skomentuj

        1. Smuga
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-08-10 10:38

          Niestety niektórzy mają własne spojrzenie na świat i przez jego pryzmat oceniają wszystko.

          Skomentuj

  5. djgromo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-09 07:27

    Tak właśnie wyobrażałem sobie telefon przyszłości. Ekran na całej powierzchni frontu z ewentualnymi wcięciami na głośnik i kamerkę. Jakby zrobili coś takiego na androida to byłbym zainteresowany. Mi Mix nie liczę.

    Skomentuj

  6. shadowman333
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-09 10:32

    Wygląd - kwestia gustu. Dla mnie brzydki jak cholera.

    Skomentuj

  7. jwq007
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-08-09 12:56

    ło jaki brzydki

    Skomentuj

      1. altronix
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-08-09 18:29

        Ty polaczku, u ciebie na wiosce za patrzenie w sklepie na telefon placisz ?

        Skomentuj

    1. ophiuchus
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2017-08-09 16:42

      Nie przeżywaj... gorsze rzeczy bierzesz w usta. haha

      Skomentuj

      1. Po1nter
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-08-10 13:08

        xDDDDDDDDDD
        Co za troll śmierdzący :P

        Desinge ssie jaja zapewne nie gorzej od Ciebie to trzeba przyznać :P


        Wysłane z Iphone 7

        Skomentuj

  8. bizum
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-10 13:31

    jestem zwolennikiem androida, samsunga i huaweia. Ale ten iphone mi się podoba, nawet bardzo.

    Skomentuj

  9. Ruter19
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-10 19:40

    No i co ja mam poradzić że oni sie cenia ..? i tak kupie .... bo mi sie podoba i nie zacina. jak by co 7ke 128gb opyle