Na topie

Z dodatku do preorderów Total War: Warhammer II skorzystamy w... poprzedniej odsłonie serii

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: strategia Total War Zwiastuny gier Producenci: Cenega Creative Assembly

Twórcy oddadzą do dyspozycji graczy plemiona Norski, ale zaznaczyć trzeba, że trafią one nie do Total War: Warhammer II, ale do Total War: Warhammer.

 • Z dodatku do preorderów Total War: Warhammer II skorzystamy w... poprzedniej odsłonie serii
A A

Wprawdzie wielu graczy potępia przedpremierowe zamówienia gier, ale skoro podobne oferty pojawiają się coraz częściej to zapewne znajdują się i ci, którzy są z nimi zainteresowani. Niekiedy producenci przygotowują jednak propozycje, powiedzmy, oryginalne.

Doskonałym przykładem wydaje się Total War: Warhammer II. Twórcy poinformowali, że osoby jako pierwsze decydujące się na zamówienia gry (przed premierą i maksymalnie tydzień po niej) otrzymają w prezencie dodatkową, grywalną frakcję. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że trafi ona nie do Total War: Warhammer II, ale do Total War: Warhammer. Pomijając już tę kwestię dodać wypada, że chodzi tutaj o plemiona Norski.

„Pakiet Rasy Norsca będzie grywalny w pierwszej części trylogii Total War: WARHAMMER od 10 sierpnia, przed premierą drugiej części, zaplanowanej na 28 września na komputery PC, w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru.”


Źródło: Cenega Polska

Odsłon: 2846 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. Gorack
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-07-19 06:46

  Bez znaczenia czy to 1, 2 czy 3 część, bo wszystkie te gry będą połączone w jedno :)

  Skomentuj

  1. Ben_Dover
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2017-07-19 09:26

   Dokładnie, nie ma co podchodzić do tego w taki "pseudo-sensacyjny" sposób. To ich obecna polityka wydawnicza: dać dużo DLC i do tego rozbić jedną, olbrzymią grę na trzy mniejsze, wielkości standardowego Total War. To może się nie podobać (ja uważam za chore wypuszczanie DLC w dniu premiery właściwej gry), ale tak już jest i o tej polityce wiadomo nie od dziś. Więc wszyscy fani Warhammera będą zbierali do kupy te 3 duże puzzle i masę dodatkowych, płatnych elementów. Koniec końców wyłoni się z tego ładny obrazek, ale to trochę tak jak kolekcja słynnych świeżaków z biedronki - kupa zbierania i wydawania kasy, żeby mieć w zasadzie jeden produkt.

   Skomentuj

  2. wojciechu15
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-07-20 08:21

   Nie do końca bez znaczenia. To wabik na graczy którzy nie mają jedynki, a kupią drugą część która przecież może działać samodzielnie.

   Skomentuj

 2. xShevarash
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-03 09:49

  Trzeba złożyć pre-order na steam aby otrzymać dlc, czy nie ma znaczenia gdzie złożę zamówienie? Gdy zamówię 2 na np emag to dostanę jakiś kod? ktoś wie jak to ma działać?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!