• benchmark.pl
 • Gry
 • Twórcy Cyberpunk 2077 przygotowali prezent na Dzień Kobiet, który równie mocno powinien spodobać się panom
Gry

Twórcy Cyberpunk 2077 przygotowali prezent na Dzień Kobiet, który równie mocno powinien spodobać się panom

z dnia 2020-03-08
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Tęskniliście za jakąkolwiek wzmianką na temat Cyberpunk 2077? Od kilku dni takowych nie było, dziś okazją do zmiany takiego stanu rzeczy stał się dla twórców Dzień Kobiet.

W Cyberpunk 2077 zagramy jako V, pan lub panna

Jeśli nie wszyscy, to zapewne większość czekających na Cyberpunk 2077 wie, trzeba będzie wcielić się tutaj w V. W zależności od wyboru będzie to imię bohatera lub bohaterki. Twórcy przypomnieli o tym przy okazji Dnia Kobiet, a skoro tak to wypadało podejść to tematu od strony protagonistki.

CD Projekt RED przedstawiło w mediach społecznościowych grafikę ukazującą aktualną wizję panny V, która odbiega nieco o tego, co pokazywano kilka miesięcy temu. Patrząc na pojawiające się komentarze wypada pokusić się o stwierdzenie, że twórcy poszli w dobrą stronę. Jak podoba się Wam?

Żeńska wersja V na alternatywnej okładce Cyberpunk 2077

Jeśli również macie pozytywne odczucia to ucieszy Was coś jeszcze. Okazuje się, że powyższa grafika będzie alternatywną (zapewne umieszczoną na odwrocie) wersją okładki goszczącej na pudełkowych wydaniach. Gdyby ktoś zastanawiał się, jak wygląda podstawowa to wypada przypomnieć, że ta znana jest już od dłuższego czasu. Możecie rzucić na nią okiem chociażby w jednej z naszych wcześniejszych publikacji.

Pierwotnie zakładano, iż Cyberpunk 2077 zadebiutuje w kwietniu, ale po niedawnym opóźnieniu premiery musimy czekać do 17 września. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Ostatnio dowiedzieliśmy się, iż w Polsce wyda ją firma Cenega.

Źródło: @CyberpunkGame

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jej, och, ach ale zaskakujący prezent omfg
 • avatar
  THICC
 • avatar
  Poprzednia V bardziej przypadła mi do gustu. Mam nadzieję, że udostępnią ją jako jeden z domyślnych wyglądów.