Na topie

Ubisoft zapowiada Space Junkies - dynamiczną strzelaninę w VR

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Firma Ubisoft przygotowuje nową grę dla posiadaczy gogli rzeczywistości wirtualnej. Space Junkies zapowiada się całkiem ciekawie.

Ubisoft zapowiada Space Junkies - dynamiczną strzelaninę w VR

A A

Ubisoft nie zapomina o rzeczywistości wirtualnej. Dowodem niech będzie zapowiedziana dopiero co gra Space Junkies. Co to takiego?

Według zapowiedzi Space Junkies to bardzo dynamiczna, zręcznościowa strzelanina, która – zgodnie z tym, co sugeruje tytuł – przeniesie graczy wprost do przestrzeni kosmicznej. Tam będą oni toczyć walki, wykorzystując strzelby, miniguny, działa elektromagnetyczne, wyrzutnie rakiet i inne bronie. Grać będzie można samotnie lub w dwuosobowych zespołach.

„Emocjonująca, napędzana paliwem rakietowym, zręcznościowa strzelanka VR, w której śmigasz po zabójczych orbitalnych arenach w niebezpiecznym kosmosie, mierząc się w ekstremalnych bitwach!” – tak o Space Junkies napisał sam producent, a do tego dorzucił jeszcze zwiastun z fragmentami rzeczywistej rozgrywki – oto on:

Ekipa Ubisoft Montpellier (a więc autorzy między innymi Rayman Legends i Valiant Hearts: The Great War) tworzy swoje nowe dzieło z myślą o goglach Oculus Rift i HTC Vive. Zamknięte beta testy tej produkcji wystartują na początku 2018 roku. Zainteresowani?

Źródło: Ubisoft

Odsłon: 3305 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. HomeAudio
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-10-12 18:39

  Ogrywam Robo Recall, Raw Data oraz Dead and Buried... zastanawiam się też nad zakupem ARKTIKA.1 (to tak w temacie strzelanin pod VR). Wpadnie kolejny tytuł do kolekcji strzelanin? Fajnie fajnie... ale Ubisoft mógł pójść w jakimś bardziej ambitnym kierunku a nie małpować z tego co już jest na rynku ;) Tym bardziej że baaaardzo podobny produkt (może nawet fajniejszy): Skyfront.

  Skomentuj Historia edycji

  1. Satanski
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-10-12 21:04

   Poczytaj opinie o Akrtice. Niektórzy zwracają uwagę na dziwną skalę przedmiotów oraz niewyraźny obraz, co prawdopodobnie spowodowane jest tym, że gra downscaluje na wszystkich ustawieniach, oprócz ultra. Pięciogodzinny czas przejścia gry też nie zachwyca. No i brak swobodnego ruchu może niektórych zniechęcić. Tam się teleportuje w wybrane miejsca. Ja, póki co, wstrzymuję się z zakupem.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!