Na topie

Wujek Dwieleweręce #1 - jak prawidłowo wyciszyć konsolę PS4?

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Sprzęt do gier Akcesoria do konsol Konsole do gier Producenci: SONY

Jeśli coś jest głupie - ale działa - to wcale nie jest takie głupie. Tak profesjonalnych porad na łamach benchmarka jeszcze nie było!

  • Wujek Dwieleweręce #1 - jak prawidłowo wyciszyć konsolę PS4?
A A

Przed wami pierwszy odcinek profesjonalnych porad sprzętowych Wujka Dwieleweręce!

W pierwszym odcinku - dość nietypowo - zaczniemy od konsol, a konkretnie popracujemy nad sposobem ich wyciszenia. Playstation 4 kupiona w dniu premiery potrafi obecnie nieźle hałasować. Testowy egzemplarz potrafił generować do 70 decybeli! Granie przy takim odkurzaczu to koszmar.

Jak profesjonalnie wyciszyć PS4 nie otwierając jej? Za pomocą podstawki chłodzącej? A może wykorzystać maty bitumiczne? Zobaczcie jak z tym wyzwaniem poradził sobie Wujek Dwieleweręce!

Może ktoś z was zna lepszy sposób? Czekamy na wasze opinie i komentarze!

Źródło: informacja własna

 

Odsłon: 7508 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. jarzit
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-02-28 13:13

    Ja bym postawił obok telewizora zamrażarkę i schował tam PS4. Wywiercił otwory do kabli :]

    Skomentuj

  2. ifeelveryblah
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2017-02-28 13:15

    Polecam wyrzucić ten złom z 4 piętra - cisza murowana.

    Skomentuj

  3. BrumBrumBrum
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-02-28 13:18

    faktycznie 2x lewe ręce, bo po każdej iteracji mikrofon był coraz dalej, to i pokazywał coraz mniejszy hałas :) najskuteczniej to z prądu wyłączyć :)

    opcja dla posiadaczy balkonu. przewiert przez futrynę na balkon, kable przedłużające i tam konsola. przy zamkniętych drzwiach cisza murowana :D

    Skomentuj Historia edycji

  4. kitamo
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-02-28 13:19

    Ta konsola nadaje się już chyba tylko do wyczyszczenia albo do wymiany.

    Dobrze ze nowe slimki i ps4pro można swobodnie otwierac i czyscic bez ingerencji w gwarancje.

    Skomentuj

  5. kitamo
    Oceń komentarz:

    17    

    Opublikowano: 2017-02-28 13:29

    Przykro to mowic ale filmik nawet nie jest humorystyczny. Po prostu idiotyczny.

    Skomentuj

    1. speedy9
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2017-02-28 14:00

      Zgadzam się w 100%. Redakcja mogłaby przeznaczyć czas na tworzenie bardziej wartościowych materiałów. Straciłem te kilka minut i już wiem, że kolejnych części, jeśli będą, nie obejrzę.

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-02-28 14:07

        teraz to wartościowych artykułów już nie ma, są clickbaity bo liczy się ilość odsłon.

        Skomentuj

  6. patalajka23
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-02-28 13:59

    Normalnie Pat i Mat

    Skomentuj

  7. kokosnh
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-02-28 14:29

    wcześniej hałasował jeden wentylator, teraz hałasują 4 :D

    Skomentuj

  8. Chong-li
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-02-28 14:29

    Kumpel który ma serwis elektroniczny swoją konsole (bebechy) włożył w obudowę mini atx i założył chłodzenie wodne też mini,szkoda że nie mam zdjęć bym wam pokazał .Soniaczek działa idealnie wogle się nie grzeje.Dalem mojego żeby też tak zrobił ,wogle konsola wygląda ładniej i udziela 24 miechy gwarancji nie ma prawa się nic zepsuć.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-02-28 14:49

      prawo się zepsuc to ma zawsze.

      Tez kombinowałem ze starym plejakiem, tu ograniczeniem jest po prostu budowa turbiny i tyle.
      Można podobny mod zrobić wyciągając turbine i montując normalne chłodzenie w oryginalnej obudowie

      Skomentuj

  9. tomx1989
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-28 15:55

    W sondzie brak odpowiedzi PS4 slim, obecnie to najcichszy model.

    Skomentuj

  10. hideo
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-02-28 19:13

    ja mam serię 1004A od ponad 2 lat i jestem zadowolony konsola jest cicha, nie niesłyszalna ale jest dobrze :)

    Skomentuj

  11. Kierownik
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-28 23:49

    Zastanawiam się, jak możecie tworzyć takie gówno. Zabrakło tematów na ciekawe artykuły?

    Skomentuj

  12. SoulRak3r
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-01 13:02

    Było by fajne gdyby utrzymać to w komediowej atmosferze dwóch lewych rąk ale testy wykonywać rzeczowo - to ps4 opakować profesjonalnie (poza kamerą z użyciem też prawych rąk...) i przeprowadzić normalny test. Takie obwinięcie taśmą to przecież... co to ma w ogóle być?