Na topie

Xiaomi Mi Mix 3 zarejestruje wideo 960 fps

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Foto Smartfony Tematyka: Chińskie telefony Producenci: Xiaomi

Producent zdradza kolejne ciekawe informacje na temat Xiaomi Mi Mix 3. Smartfon powinien oferować rozbudowane możliwości fotograficzne.

  • Xiaomi Mi Mix 3 zarejestruje wideo 960 fps
A A

Premiera Xiaomi Mi Mix 3 powinna okazać się jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku na rynku mobilnym. Także w kontekście Polski, gdzie propozycje tego chińskiego producenta cieszą się sporym wzięciem. Z każdymi kolejnymi informacjami Xiaomi Mi Mix 3 zapowiada się coraz ciekawiej.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, iż Xiaomi Mi Mix 3 będzie miał aż 10 GB RAM i wspierał sieć 5G, a także charakteryzował się ciekawą rozsuwaną konstrukcją. Producent nie zwalania tempa. Najpierw pochwalił się, iż smartfon wyposażony zostanie w podwójną frontową kamerę 24 Mpix. Nieco później dodał, iż główna kamera (też podwójna, ale o nieznanej jeszcze konfiguracji) będzie w stanie zarejestrować wideo slow-motion 960 fps.

Nieoficjalne już doniesienia sugerują natomiast, iż specyfikacja obejmować będzie tu 6,4-calowy wyświetlacz, 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej (wariantów różniących się zasobami pamięci powinno być kilka) oraz baterię 3850 mAh. Najciekawsze wzmianki dotyczą jednak procesora. Być może pojawi się tu nie Qualcomm Snapdragon 845, ale jego następca.

Xiaomi Mi Mix 3

Oficjalna premiera Xiaomi Mi Mix 3 odbędzie się już 25 października.

Źródło: Mi, Mobilanyheter

Odsłon: 5448 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. JanuszJestem
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-10-23 16:43

    Super sprawa, jeszcze żaden smartfon tego nie ma!

    Skomentuj

    1. kokosnh
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-23 17:43

      trudno wyczuć,. ale stawiam że to ironia :D

      Skomentuj

      1. JanuszJestem
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-10-23 19:21

        Brawa dla tego Pana!

        Skomentuj

        1. musslik
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-10-23 23:46

          Sheldon się wyrabia ;p

          Skomentuj

  2. el_profeta
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-23 18:11

    Mam nadzieję że nie będę musieć rozsuwać telefonu do rozmów oraz że będę mógł go odblokować za pomocą odcisku palca. Wtedy ten design jak najbardziej mnie odpowiada. Wygląda na to że zamontowano sensor sony znany już na rynku, ciekawe czy xiaomi lepiej go obsłuży.

    Skomentuj

  3. ahael
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-10-23 19:10

    I tak nie będzie miał: IP68, minijack, MicroSD, DAC :-).

    Skomentuj

  4. Nazir50
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-10-23 21:57

    Po zakupie wcześniej Mi A1 i ostatnio Mi Max3 już poprzestanę na kupowaniu Xiaomi przez najbliższe 2 lata bo ceny z kosmosu a jakość jak w średniakach z 2014 roku
    Soft syf i tragiczna optymalizacja , aparaty to już masakra i zdęcia tak zasyfione nie ostre szumy jak w czasach telefonów 8mpx z 2000 roku a do tego baterie zdychają szybciej o 30% niż w innych markowych telefonach do tego nachalne podróbki Apple i tragiczne aktualizacje samego systemu
    ps.
    Tak obserwuję sobie ten rynek jakie bzdury fake wypisują opowiadają blogerzy w PL o tych OP czy Xiaomi bo dostają za free telefon i często sponsorowane wyjazdy na pokazy nowego modelu.
    Tak sobie zadaję pytanie dlaczego żaden z gołodupców nie pokaże nam w PL tego cudeńka GPD Pocket 2 za około 2800 zł. lub innych super sprzętów tylko ciągle ten sam shit co sklepy chcą opylić łosiom bo taki GPD się sprzedaje świetnie za granicą to trolle opłacone w PL są im nie potrzebni aby im dawać GPD i aby kit wciskać .
    Dobry sprzęt się sprzedaje i wystarczy że sklep sprzedawca zrobi rozpakowanie i zaprezentuje co kupujemy co dostajemy :)

    Skomentuj Historia edycji

    1. elmak
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-24 05:06

      Miałeś w ogóle jakiś model Oneplus, że takie pierdoły wypisujesz.

      Skomentuj

    2. taki jeden
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-10-24 21:07

      Czyli co, zostaje tylko flagowiec za minimum 3tys. ? Chyba cię posłucham musisz mieć ogromna wiedzę. Szkoda, że nie zasiadasz w zarządzie jakieś firmy produkującej smartfony. A juz największa szkoda, że nie w Xiaomi, ty byś im zyski potroił. Królu złoty może jednak napiszesz CV do nich ?

      Skomentuj

      1. eltra
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-10-25 05:46

        mnie też to zawsze bawi pouczanie takich molochów jak apple samsung czy innych co zrobić żeby było lepiej to już oni dobrze wiedza i raczej to widać po wartości tych firm że zarząd dobrze wie jak golić kasę :) idioci to tam nie siedzą :P

        Skomentuj

  5. Poliglotka
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-23 23:27

    będzie to cudo do wygrania w konkursie?

    w waszych wynikach konkursu ostatniego jest seksizm wygrali sami faceci

    następnym raZEM LOSUJCIE DALEJ AŻ BĘDZIE PIERWSZA CHOĆ JEDNA KOBIETA!!
    DZIEWCZYNY TEŻ TU SĄ I TEŻ TO CZYTAJA!

    Skomentuj

    1. ajirebardyn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-23 23:39

      gdyby do wygrania był sprzęt AGD, to na pewno bilans byłby inny ; )

      Skomentuj

    2. Rafs0n
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-30 12:28

      Nie wiem jak wyglądał ten konkurs ale skoro było tak a nie inaczej może odpowiedzi były słabe kto wie.

      Skomentuj

  6. Faktor5
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-14 13:28

    Xiaomi to tani chiński syf i nic tego nie zmieni