Na topie

Xtorm stawia na bezprzewodowe ładowanie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Akcesoria Mobilne

Do sprzedaży trafiają dwa nowe gadżety Xtorm. Wyróżniają się obsługą standardu Qi.

  • Xtorm stawia na  bezprzewodowe ładowanie
A A

Marka Xtorm powinna być znana wszystkim, którzy stanęli kiedyś przed koniecznością wyboru powerbanku lub ładowarki do sprzętu mobilnego. Nowe propozycje z jej logo spodobają się zwolennikom ładowania bezprzewodowego.

Xtorm Power Bank Wireless 8000 (model XB103) na pierwszy rzut oka nie różni się od innych powerbanków. Posiada jedno wejście USB do ładowania wbudowanego akumulatora o pojemności 8000 mAh i dwa porty USB do przekazywania energii innym urządzeniom. Dodatkowo oferuje jednak możliwość ładowania bezprzewodowego. Wystarczy położyć na nim na przykład smartfona obsługującego standard Qi i tym samym rozpocząć proces ładowania.

Wielu osobom spodobać może się dobrze wkomponowany w obudowę kabel USB, producent zadbał również o diodę informującą o statusie pracy i poziomie energii. Cała konstrukcja mierzy 13.8 x 7.2 x 2.0 cm i wspiera rzecz jasna kilka rozwiązań dbających o bezpieczeństwo samego powerbanku, jak i ładowanych urządzeń.

Xtorm Power Bank Wireless 8000

Druga nowość to Wireless Fast Charging Pad Freedom - stacja ładowania bezprzewodowego, która również wykorzystuje standard Qi. Nie zaskakuje konstrukcją, ma postać niewielkiego krążka pokrytego m.in. skórą i specjalnym materiałem antypoślizgowym. Urządzenie dostarcza prąd ładowania o mocy 10 W, także tutaj zadbano odpowiednie zabezpieczenia, m.in. przed przeładowaniem i przegrzaniem.

Wireless Fast Charging Pad Freedom

Xtorm Power Bank Wireless 8000 (model XB103) wyceniony został na 339 złotych. Koszt zakupu Wireless Fast Charging Pad Freedom wyniesie natomiast 169 złotych.

Źródło: Xtorm

Odsłon: 2403 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Akcesoria Mobilne w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!