Na topie

Najlepsze płatne gry na Androida | TOP 10

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry Android

W tej odsłonie cyklu TOP 10 przedstawiamy 10 płatnych gier na urządzenia z systemem Android, które z pewnością zwalczą nudę.

 • Najlepsze płatne gry na Androida | TOP 10 | zdjęcie 1
Ocena redakcji

5

super

 

A A

W tym zestawieniu TOP 10 znajdziesz najlepsze płatne gry na Androida, które pozwolą zamienić Twojego smartfona w przenośną konsolę do gier. Jeśli znasz inne ciekawe gry napisz o nich w komentarzu.

Najlepsze płatne gry na Androida - pozycje archiwalne:

 

 1. Bully: Anniversary Edition

  Pobierz z Play Store (33,99 zł)

   

  Bully QRRockstar Games aby uczcić 10 urodziny nagradzanej wieloma tytułami gry Bully, przeniosło ją na urządzenia mobilne. W tytule tym wcielamy się w cwanego nastolatka Jimmy’ego Hopkinsa, który wspina się w hierarchii społecznej Bullworth Academy – szkoły z internatem dla problematycznych uczniów. W czasie gry musi on stawić czoła różnym trudnościom czyhającym na nastolatków w jego wieku. Tradycyjnie dla Rockstar Games w grze znajdziemy sporą dawkę czarnego humoru oraz aluzji do świata popkultury.

  Bully 1
  bully 2
   


 2. Lara Croft GO

  Pobierz z Play Store (4,09 zł)

   

  lara croft go qrLara Croft GO nie należy do najnowszych turówek z serii GO od studia SQUARE ENIX , mimo to gra ta wciąż może się poszczycić bardzo dobrą grywalnością. Oprócz tego do jej atutów należy zaliczyć przepiękną oprawę graficzną oraz dobrze dobraną muzykę, co zdecydowanie uprzyjemnia czas spędzony na grze. W ostatnim czasie tytuł zyskał około 25 nowych poziomów, dzięki czemu nawet osoby, które go przeszły mogą ponownie wkroczyć do świata Lary Croft.

  lara croft 1
  lara croft 2

   


 3. This War Of Mine

  Pobierz z Play Store (49,99 zł)

   

  this war of mine QRThis War Of Mine jest grą polskiego studia 11 bit, która zyskała renomę wśród graczy na całym świecie nie tylko w przypadku Androida, lecz także iOS oraz PC. Świat gry jest osadzony w realiach współczesnej wojny. Gracz ma pod swoją kontrolą grupkę zwykłych ludzi, a jego celem jest zagwarantowanie im przeżycia w mieście objętym aktywnymi działaniami wojennymi. This War Of Mine nie należy do prostych gier. Przed graczem czeka wiele ciężkich decyzji, które zaważą o losie jego bohaterów.

  this war of mine 1
  this war of mine 2

   


 4. Mini Metro

  Pobierz z Play Store (20,99 zł)

   

  mini metro QRMini Metro sprawia początkowo wrażenie relaksującej, minimalistycznej gry, w której zadaniem jest zbudowanie wydajnego systemu metra dla konkretnej metropolii. Po spędzeniu z nią kilkunastu minut można się jednak przekonać, że im dłużej w nią gramy tym trudniejsza się ona staje. Gracz ma do dyspozycji linie, pociągi oraz tunele, przy których pomocy ma za zadanie zapewnić jak najszybszy dostęp do wszystkich losowo pojawiających się na mapie stacji. Gra kończy się wtedy, gdy któryś z przystanków zostanie przepełniony.

  mini metro 1
  mini metro 2

   


 5. Reigns

  Pobierz z Play Store (14,99 zł)

   

  reigns QRJest to gra osadzona w realiach średniowiecza, a jej gameplay został żywcem zaczerpnięty z Tindera - popularnej aplikacji do randkowania. W Reigns wcielamy się w rolę króla, który musi zmagać się z różnymi problemami jego królestwa. Wszelkie decyzje podejmujemy poprzez przeciągnięcie karty z postaciami w lewo lub prawo. Tytuł ten jest fantastycznym przykładem na to, że gry mobilne wcale nie muszą być skomplikowane by były grywalne, a zarazem niosły głębsze przesłanie.

  reigns 1reigns 2
   


 6. Deus Ex GO

  Pobierz z Play Store (4,09 zł)

   

  deus ex go QRDeus Ex Go jest kolejną grą od SQUARE ENIX w tym zestawieniu. Tytuł ten przypomina nieco Larę Croft GO ze zmianami w rozgrywce oraz fabule, które upodabniają ją do tej znanej z PC-towych odsłon serii o Adamie Jensenie. Poziomy w mobilnym Deus Ex nie należą do trywialnych, tak więc można liczyć na przynajmniej kilka godzin dobrej zabawy. Gra ta tak samo jak inne tytuły tego studia cechuje się klimatyczną oprawą graficzną oraz bardzo dobrą optymalizacją.

  deus ex go 1
  deus ex go 2


 7. Star Wars: KOTOR

  Pobierz z Play Store (51,99 zł)

   

  star wars kotor QRPierwsza odsłona Knights Of the Old Republic jest obowiązkowym tytułem dla fanów Star Wars. Wersja na urządzenia mobilne nie została w jakikolwiek sposób okrojona w stosunku do swojego PC-towego odpowiednika, tak więc po podłączeniu gamepada do smartfona możemy cieszyć się rozgrywką w takim samym stopniu jak na komputerze. Tytuł ten nie należy do najtańszych, lecz za to zapewni rozrywkę na wiele długich godzin.

  kotor 1
  kotor 2

   


 8. Ravensword: Shadowlands

  Pobierz z Play Store (2,49 zł)

   

  ravensword QRRavensword: Shadowlands jest tytułem, który swoją premierę miał w czasach, gdy w świecie Androida królowała wersja 4.4. Pomimo sporego wieku wciąż warto się nim zainteresować, gdyż jest obecnie do kupienia w promocji za 2,49 zł. Gra ta należy do gatunku RPG i swoim klimatem oraz rozrywką przypomina Skyrima oraz inne części The Elder Scrolls. Mimo upływu lat gra wciąż może poszczycić się ładną grafiką, dużymi mapami oraz ponadprzeciętną grywalnością. Jest to z całą pewnością jeden z najlepszych RPG-ów dostępnych na Androida.

  ravensword 1
  ravensword 2

   


 9. Her Story

  Pobierz z Play Store (19,99 zł)

   

  her story QRHer Story to gra o dość nietypowej koncepcji. Odkrywamy w niej historię kobiety, której mąż zniknął w tajemniczych okolicznościach. Nowych szczegółów na temat zagadki dowiadujemy się z 271 krótkich filmików znalezionych na starym policyjnym komputerze. Przedstawiają one rozmowy nią, z których możemy wywnioskować co naprawdę się stało z jej mężem. Her Story nie należy do dynamicznych gier. Często zdarza się, że musimy kilkukrotnie przestudiować wcześniej zobaczone nagrania, aby rozwikłać zagadkę. Przypadnie ona do gustu osobom, które lubią klimat tajemnic i maja cierpliwość do ich rozwikływania.

  her story 1
  her story 2

   


 10. True Skate

  Pobierz z Play Store (8,79 zł)
   

   

  true skate QRTrue Skate jest symulatorem wyczynowej jazdy na deskorolce , który z całą pewnością przypadnie wam do gustu, jeśli szukacie wciągających gier i lubicie tematykę skateboardingu. Sterowanie deskorolką oraz wykonywanie na niej trików jest intuicyjne. W praktyce przy odrobinie wprawy można powtórzyć większość sztuczek możliwych do wykonania w prawdziwym świecie. Do dyspozycji gracza w wersji podstawowej oddano jeden skatepark, można jednak dokupić kolejne, które zostały stworzone na podstawie prawdziwych lokalizacji.

    true skate 1true skate 2

 

Odsłon: 18911
Komentarze

0

Udostępnij