Gry

AC: Revelations - screeny z Turcji i okolic

przeczytasz w 1 min.

O tym, że akcja  Assassin's Creed: Revelations rozgrywać będzie się na terenach dzisiejszej Turcji wiemy już od miesiąca. Ale - jak się okazuje - nie tylko tam.

Do grona lokacji, które odwiedzimy dołączy między innymi Kapadocja, wyspa Rodos oraz - co szczególnie ciekawe - Masjaf. Fani pierwszej części Assassin's Creed zapewne doskonale kojarzą to miejsce. Było ono wszak pierwszą kryjówką asasynów w czasach, gdy mieli zdecydowanie bardziej zorganizowane stuktury. Niestety, teraz znajduje się ona pod kontrolą Templariuszy co skutecznie utrudni nie tak już znowu młodemu Ezio odnalezienie zaszyfrowanych informacji, które potomnym pozostawił Altair.

Sporo miejsca poświęcono także opisowi Kapadocji, która ma być regionem niemalże w całości wypełnionym przez Templariuszy. Pytanie - czy czegoś tam szukają? - wydaje się być bardzo rozsądne ponieważ spora część znajdującego się tam miasta została zbudowana także... pod powierzchnią ziemi!

Ubisoft jednak najbardziej zadowolony jest z Konstantynopola. Przede wszystkim dlatego, że po raz kolejny firma ściera się  z zupełnie nowym stylem architektonicznym. Autorzy zapowiadają, że otrzymamy duże, żywe, bardzo klimatyczne miasto. Poniżej nieliczne obrazki, które udało się zdobyć redakcji GameInformera. Przedstawiają one kolejno: Konstantynopol, Kapadocję i Rodos.

Assassin's Creed: Revelations

Assassin's Creed: Revelations

Assassin's Creed: Revelations

Więcej ze strefy gier:

Źródło: GameInformer

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Te pierwsze dwa to rzeczywiście screeny ...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   .... ,a sądząc po trzecim to niedługo gracze ostrego ziewaaaaaa strzelą takie to odkrywcze. Naprawde mamy znowu skakać po tych samych dachach? Czy jedna coś się zmieni? Niech zgadnę....Ezio będzie się turlał? ;)
   • avatar
    specjalized
    0
    nie wiedziałem że "dzisiejsza Turcja" jest aż tak zacofana
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Ciekawe jaki będzie tytuł 10 części. Jestem fanem serii, ale Brotherhood mnie rozczarował i boję się tasiemca, a liczyłem na super trylogię...