Rowery elektryczne

Acer stawia na e-rowery

przeczytasz w 1 min.

Podczas odbywających się we Frankfurcie targów EUROBIKE 2024, Acer zaprezentował swoje elektryczne pojazdy, które dołączyć mają do podobnych rozwiązań rewolucjonizujących transport miejski.

Ebii elite, eNomad-R i eCargo-M - oto rowery elektryczne marki Acer

Rower elektryczny marki Acer? A jakże! Ebii elite to swoisty następca pokazanego w 2023 roku modelu ebii, który otrzymał wiele wyróżnień, ot choćby nagrodę TIME Magazine Best Investions of 2023. Ebii elite ma od swojego starszego brata lepiej przyspieszać oraz sprawniej pokonywać wzniesienia i radzić sobie w zróżnicowanym miejskim terenie. Jak bardzo zróżnicowanym? To najpewniej zależy od konkretnego miasta - wszak teren w Poznaniu czy Łodzi trudno nazwać szalenie zróżnicowanym, prawda? 

Oprócz modelu ebii elite, który ma stać się pojazdem dla każdego mieszczucha, praktycznym, funkcjonalnym i - a jakże! - zintegrowanym z AI, Acer pokazał jeszcze inne nowości. Predator eNomad-R i Acer eNomad-R ST to rowery miejskie z terenowym zacięciem, zaś model eCargo-M to elektryczny rower cargo z ładownością na poziomie 230 kilogramów. Nie będzie to jednak konstrukcja konkurencyjna choćby dla polskiego URVISA, a raczej lżejszy sprzęt, który sprawdzi się np. podczas zawożenia dziecka do przedszkola czy szkoły. Co dokładnie będą potrafiły nowe rowery Acera? Jakie będą miały parametry? Temu bliżej przyjrzymy się najpewniej przed rynkowym debiutem. 

Nowe rowery zadebiutują na europejskim rynku w czwartym kwartale bieżącego roku, zaś ceniony przez branżowe media ebii możemy już na starym kontynencie kupić za 3999 Euro. Nie jest zatem tanio, ale przynajmniej jest jakoś!

Źródło: Acer

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  igor2010
  0
  widać coraz więcej firm celuje w segment EV

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login