Gry komputerowe

Act of Aggression: oldskulowy RTS z datą premiery

przeczytasz w 1 min.

Twórcy opublikowali nowy zapis rozgrywki i zapowiedzieli, że premiera odbędzie się już we wrześniu.

Act of Aggression

Jeśli jesteś wśród osób, które przy Act of War bawiły się wyśmienicie, z pewnością z wypiekami na twarzy wyczekujesz już premiery kolejnej gry studia Eugen Systems – Act of Aggression. Wiemy już kiedy ona nastąpi.

Nie 29 maja, jak wcześniej sugerowano i nie 23 czerwca, jak sądzono jeszcze do niedawna. Gra Act of Aggression zadebiutuje na rynku dopiero we wrześniu i jest to już podobno termin ostateczny. W przeciwieństwie do daty premiery niezmienna zostaje jedyna platforma docelowa: komputery osobiste. 

Czy warto czekać na tę wrześniową premierę? Wszystko wskazuje na to, że tak. Act of Aggression ma być typową strategią czasu rzeczywistego bazującą na klasycznych rozwiązaniach i opierającą się na trzech filarach: budowaniu bazy, zbieraniu surowców i zarządzaniu armią. Twórcy obiecują, że na każdą z 15 misji przeznaczyć będziemy musieli co najmniej godzinę, co daje całkiem przyjemny wynik. Do tego dochodzi jeszcze sieciowy tryb wieloosobowy.

Przy okazji ekipa Eugen Systems postanowiła przybliżyć jedną z trzech frakcji: Chimerę. Jest to nadzorowana przez ONZ organizacja złożona z europejskich i rosyjskich wojsk, w której znajdują się przede wszystkim żołnierze w egzoszkieletach i nowoczesne pojazdy. Chcecie zobaczyć Chimerę w akcji? Proszę bardzo:

Oprócz Chimery w grze Act of Aggression znajdziemy także Armię Stanów Zjednoczonych, której główną siłą są weterani oraz Kartel – organizację przestępczą, która ma dostęp do najnowszych zdobyczy techniki.

Byle do września.

Źródło: ActofAggresion

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  W końcu coś co mogło by zastąpić już leciwego GENERALS'a :)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Generals ZH na Modach tutaj link http://www.moddb.com/games/cc-generals-zero-hour/mods?filter=t&kw=Search+...&released=1&style=def&theme=&type=&sort=rating-desc zjada tę gra na pierwsze śniadanie. Szczerze ta gra wyglada jak 20% jakiegoś moda DARMOWEGO