Drony

Amatorski dron za 250 złotych - uGo Mistral 2.0

przeczytasz w 1 min.

Jeśli twoim marzeniem jest tani dron na start, to uGo Mistral 2.0 może być dla ciebie interesującą propozycją. Nie kosztuje zbyt wiele, a spełnia podstawowe wymogi.

uGo Mistral 2.0 to najlepszy dron tego producenta – lekki i wytrzymały, a do tego zaprojektowany w taki sposób, by dawać frajdę amatorom, ale też mieć coś do zaoferowania nieco bardziej doświadczonym użytkownikom. Należy oczywiście pamiętać, że nie jest to żadna konkurencja dla bezzałogowców DJI i innych marek ze światowej czołówki, ale propozycja dla Kowalskiego.

Taki Kowalski nie będzie bowiem widział raczej problemu w wydaniu 249 złotych na drona, a tyle właśnie kosztuje nowy uGo Mistral 2.0. Co otrzymujemy za te pieniądze? Maszynkę latającą z prędkością do 18 km/h przez maksymalnie 15 minut. Szczególnie mniej zaawansowanym operatorom przyda się na pewno funkcja utrzymywania stałej wysokości, a i wzmocniona konstrukcja nie jest bez znaczenia.

uGo Mistral 2.0

Czterowirnikowy dron ma sześcioosiowy żyroskop, cechuje się zasięgiem na poziomie 100 metrów oraz jest wyposażony w kamerkę pozwalającą na uzyskiwanie podglądu na żywo czy też nagrywanie wideo. Obraz wyświetlany jest na ekranie telefonu, który należy podpiąć do specjalnego kontrolera służącego do sterowania gadżetem. Jak dodaje producent:

„Mistral 2.0 sterowany jest za pomocą zaawansowanego pilota zdalnego sterowania, który dodatkowo pozwala na obsługę drona za pomocą aplikacji. Użytkownik otrzymuje dzięki niej nowe możliwości, takie jak: podgląd na żywo, nagrywanie czy programowanie trasy lotu. Dron dodatkowo posiada opcje powrotu, lądowania oraz lądowania awaryjnego”.

Źródło: Entrymedia, uGo

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  2
  Całkiem fajna zabawka...do podglądania sąsiadki jak znalazł...
  No chyba że ktoś jest sąsiadem pana Grodzkiej...to wtedy odradzam...
  • avatar
   andrzej.wojtasss1
   0
   ach te drony... sam sobie latam, a właściwie ucze się teraz latać dronem Syma X5UW-D FPV, zamówiłem na ABC-RC za jakieś 280 zł, tanioszka