Karty graficzne

Konferencja AMD Capsaicin na GDC 2017 - co jest w planach?

przeczytasz w 1 min.

Producent nie chce ujawniać szczegółów odnośnie konferencji, ale być może dowiemy się czegoś nowego o procesorach Ryzen lub kartach graficznych Vega.

Już od dłuższego czasu pojawiały się pogłoski, że AMD szykuje ważne wydarzenie na targi GDC 2017. Teraz już wszystko wiadomo – podczas targów odbędzie się tegoroczna edycja konferencji Capsaicin, która powinna zainteresować entuzjastów sprzętu oraz graczy.

W tamtym roku na konferencji Capsaicin zaprezentowano topową kartę graficzną Radeon Pro Duo. Czy w tym roku producent szykuje coś ostrego? Jak na razie tym się nie chwali. Konferencja zostanie poświęcona najważniejszym technologiom graficznym oraz wirtualnej rzeczywistości. Na imprezie pojawią się również przedstawiciele kluczowych firm w branży, w tym także studiów Epic oraz Unity.

Tegoroczna konferencja Capsaicin odbędzie się 28 lutego i będzie podzielona na dwie części. Pierwsza rozpocznie się o 19:30 naszego czasu i będzie transmitowana na żywo, natomiast druga wystartuje o godzinie 23:30 naszego czasu i ma obejmować dodatkowe wykłady przedstawicieli firm Epic i Unity (już bez transmisji na żywo).

Źródło: Overclockers3D

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  qverious
  4
  Niby to GDC więc powinno być o grafice ale były plotki, że właśnie 28 lutego ma być premiera Ryzen, więc może konferencja AMD będzie jednak o procesorach ? W każdym razie na pewno, do premiery Vegi, AMD będzie miało dużo więcej do pokazania na ich temat.
  • avatar
   supervisor
   -3
   Pędzą jak szalony dzik.
   • avatar
    PITUCH1
    -6
    HAH, jak widze kolejny news, czekam na slajdy :)
    a tu czytam Radeon Pro Duo :P
    year ago , :P
    ... z okazji Walentynek :)
    CZERWONI kocham was :)

    Witaj!

    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

    Połącz konto już teraz.

    Zaloguj przez 1Login