Laptopy

Laptopy AMD w promocji z grami już na naszym rynku

przeczytasz w 1 min.

Kupujący laptopy z procesorami AMD APU mogą otrzymać za darmo atrakcyjne gry.

AMD laptop

Niedawno zapowiadaliśmy nową akcję promocyjną, w ramach której do laptopa z procesorami AMD APU dołączane są bezpłatne gry. Miło nam poinformować, że na naszym rynku pojawiły się pierwsze modele biorące udział w programie (np. Lenovo Z50-75) – zwłaszcza, że został on uruchomiony w okresie przedświątecznym, aby ewentualny prezent mógł od razu cieszyć obdarowanego nowymi tytułami.

Nowa promocja nosi nazwę „If it can game” i jest adresowana do kupujących laptopy bazujące na procesorach AMD APU FX, A10, A8 i A6 - mogą oni otrzymać jedną grę, wliczając w to takie tytuły jak: LEGO Batman 3: Beyond Gotham, Tomb Raider czy Sonic & All-Stars Racing Transformed. Pełną listę gier znajdziecie poniżej.

ProcesorDostępne gry
AMD APU A10 (laptop/desktop)
AMD APU FX (laptop/desktop)
LEGO Batman 3: Beyond Gotham
Tomb Raider
Space Run
Habitat
Tales from Space: Mutant Blobs Attack
Guacamelee
Sonic & All-Stars Racing Transformed
AMD APU A8 (laptop/desktop)Space Run
Habitat
Tales from Space: Mutant Blobs Attack
Guacamelee
Sonic & All-Stars Racing Transformed
AMD APU A6 (laptop/desktop)Tales from Space: Mutant Blobs Attack
Guacamelee
Sonic & All-Stars Racing Transformed

Cała procedura uzyskania gier jest niezwykle łatwa i skuteczna, ponieważ sprowadza się do uruchomienia aplikacji weryfikującej konfigurację, a następnie uzyskania kodu do pobrania gry. Poniżej możecie zobaczyć grafikę, która w przystępny sposób opisuje 4 etapy, jakie można przejść dosłownie w kilka minut.

AMD If it can game promocja - etapy

Warto pamiętać, że laptopy objęte promocją powinny być zawsze odpowiednio oznaczone przez sprzedawców. W razie wątpliwości przed zakupem należy się zawsze upewnić, że do produktu są dołączane gry. Akcja potrwa do 31 stycznia 2015 roku, a jej regulamin znajdziecie tutaj.

Źródło: AMD

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  AMD ma kilka niezłych mobilnych Apu ale dobrze wycenionych laptopów z tymi Apu prawie nie ma. Druga sprawa która mnie wkurza to porzucenie podstawki PGA, dla mnie możliwość wymiany procesora zawsze miała i zawsze będzie miała znaczenie, także w laptopach.
  • avatar
   man13ck
   5
   Orientuje się ktoś jak wydajnościowo wypadają mobilne procki AMD? Np. jaka seria od AMD faktycznie w praktyce odpowiada np. i7mq, i5m, i3m (i5u), itd? Dla mnie AMD w laptopach to dość egzotyczna sprawa, ale nie mówię nie. Wszystko jak zwykle będzie zależało od kasy i różnicy w cenie w przełożeniu na różnicę w wydajności.
   • avatar
    veteran97
    1
    Są jakieś fajne laptopy z AMD w cenie 2k a najlepiej 1,5k? Wystarczy taki żeby bf3 poszedł na natywnej w low bez spadków ponizej 45fps?
    • avatar
     speedy9
     1
     FX-7600P to odpowiednik mobilnego Core i5. A10-7400P zapewne podobnie.
     FX-7500 i A10 to klasa mobilnego Core i3.
     Odpowiedników mobilnych Core i7 brak.
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      "to tak proste, jak JESZCZE nigdy wcześniej" jakieś z dupy to zdanie. A co do gierek, to dobierali je pod kątem wydajności swoich laptopów? Zdumiewająco zachęcająca lista gier...
      • avatar
       jkbrenna
       -18
       ile swieczek ,trzeba bedzie kupic, aby je znalescm orzecietnie laptoopy z AMD stanowia 1/25 czesc rynku, a za roznice w cenie ( zalosne, z Intelem kosztuje mniej) kazdy moze sobie sam jaka chce gre kupic..
       • avatar
        jkbrenna
        0
        ten Lenovo u Expert Torino 549 euro kosztuje, calkiem niezle..