• benchmark.pl
 • E3
 • AMD przygotowuje na targi E3 konferencję poświęconą grom komputerowym
Gry komputerowe

AMD przygotowuje na targi E3 konferencję poświęconą grom komputerowym

przeczytasz w 1 min.

Czyży w tym roku w centrum uwagi miały być nie tylko gry konsolowe?

AMD E3

Przed startem każdej edycji targów E3 można usłyszeć zapewnienia, że swoje pięć minut będą miały na nich także gry przygotowywane z myślą o PC. Rzeczywistość okazuje się później nieco gorsza dla fanów tej platformy, a zdecydowanie najwięcej mówi się o produkcjach na konsole. Czyżby w tym roku wreszcie miało być nieco inaczej?

Postarać chce się o to firma AMD, która postanowiła zorganizować specjalną konferencję poświęconą tytułom na PC właśnie - PC Gaming Show. Pomysł narodził się jednak w głowach redaktorów PC Gamer i to właśnie ten magazyn razem z AMD będzie odpowiadał za przebieg konferencji i to co na niej zobaczymy.

A na nudę się nie zanosi. Pojawić ma się bowiem miedzy innymi Cliff Bleszinski z Boss Key Productions, a także przedstawiciele następujących ekip: Blizzard, Bohemia Interactive, Cloud Imperium Games, Tripwire Interactive, Square Enix, Obsidian, Paradox czy Devolver Digital.

PC Gaming Show odbędzie się pierwszego dnia targów E3, a więc 16 czerwca. Gospodarzem konferencji będzie Sean "Day[9]" Plott i jeśli wierzyć zapowiedziom to potrwać może ona nawet 3 godziny. Miejmy nadzieję, że zaowocuje to ciekawymi zapowiedziami. Planowana jest transmisja na żywo w serwisie Twitch.

Źródło: pcgamingshow

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ALEKS_D_RAVEN
  4
  Różne motywy mogą stać za ta konferencją. Oczywiście to, że PC gamer robi to razem z AMD, a nie AMD i nVidią(a nawet z microsoft) jest podejrzane ale po tym numerach zielonych pstryczek w nos im się należy. Poza tym E3 przestanie być kojarzone tylko z Konsolami. Niekoniecznie konferencja będzie miejscem na zapowiedzenie exów na PC, a że w większości temu służą konsolowe konferencje to ciekawe jest czy pokażą coś lepszego. Na koniec powiem ze dziwi bardzo brak cd projekt, co może świadczyć o zbyt bliskim przywiązaniu do obozu zielonych. W końcu na konferencji zląduje obsydian który właśnie zawojował pecetowym oldskulowym erpegiem, wiec tym bardziej dziwi bierze brak takiego developera.
  • avatar
   ALEKS_D_RAVEN
   2
   No właśnie mi brak nVidii dziwił, no i większość studiów, które są w dobrej komitywie z AMD. Ciekawie się zapowiada.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    No teraz warto oglądać to E3 ;) Oby coś fajnego się pojawiło.
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Zawsze gadają a i tak konsole zawsze w centrum uwagi.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      czyli SIMS LOL i CS ?
      • avatar
       jkbrenna
       -1
       jeszcze jedna bezcelowa konferenza AMD-emu, tam nic sie nie zmenilo, widac, ze ulepszanie produkcji nie jest ich piorytetem..