Smartfony

CPSC prosi o zaprzestanie korzystania z Galaxy Note 7

przeczytasz w 1 min.

Problemy Galaxy Note 7 zataczają coraz szersze kręgi. Posiadający smartfona powinni szybko udać się do autoryzowanego serwisu.

Niezwykle optymistycznie opinie i komentarze po premierze Galaxy Note 7 zdawały się sugerować, że będzie to kolejna bijąca rekordy sprzedaży propozycja koreańskiego producenta. Dziś jednak mało kto tego typu scenariusz typuje.

Sprzedaż smartfona została wstrzymana, co jest pokłosiem poważnego błędu produkcyjnego. W jego efekcie podczas ładowania baterii dojść może w najgorszym przypadku do wybuchu i tym samym poważnego zagrożenia, nawet zdrowia i życia. Trwa proces wymiany wadliwych modeli, ale jeszcze chwilę to potrwa. Do tego czasu lepiej z Galaxy Note 7 nie korzystać, o czym przekonywani są między innymi mieszkańcy USA.

Apel do nich wystosowany został przez CPSC - amerykańską Komisję Bezpieczeństwa Artykułów Konsumpcyjnych. Prosi ona użytkowników Galaxy Note 7 o wyłączenie urządzenia i odpuszczenie sobie korzystania z niego.

W podobnym tonie wypowiadają się przedstawiciele FAA (Federalna Administracja Lotnictwa), którzy proszą o wyłączanie Galaxy Note 7 podczas przebywania na pokładach samolotów. Nie da się wykluczyć, że w porozumieniu z przewoźnikami wprowadzony zostanie zakaz wnoszenia smartfona do samolotów.

My również przypominamy, że jeśli posiadacie Galaxy Note 7 powinniście skontaktować się z autoryzowanym serwisem Samsunga. Wszelkie informacje uzyskać można też przy skorzystaniu z infolinii pod numerem telefonu 0 801 672 678 bądź +48 22 607 93 33.

Źródło: phonearena

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BestEd
  5
  Jak dobrze być biedakiem... Nie muszę się męczyć z nowym Note 7 - kupię go jak będzie za 1/4 ceny, sprawdzony i bezawaryjny... ;)
  • avatar
   patol1984
   4
   Ale niezła antyreklama, ciekawe jak dużo na tym stracą.
   kojarzy ktoś podobną wpadkę innych producentów na taką skale?
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Tak to jest jak dupki testuja sprzet poprzez klientow zamiast samemu go choc chwile pouzywac...Zenada na swiatowa skale