Gry komputerowe

Amnesia Collection na PC za darmo (ale trzeba się pospieszyć)

przeczytasz w 1 min.

Tylko przez kilkadziesiąt godzin zestaw Amnesia Collection, na który składają się gry Amnesia: Mroczny Obłęd oraz Amnesia: A Machine for Pigs, można zdobyć zupełnie za darmo, dzięki specjalnej akcji w sklepie Humble Store. To coś dla miłośników survival horrorów.

Nie macie planów na weekend albo ferie? Sklep Humble Store ma dla was pewne rozwiązanie zatytułowane Amnesia Collection – jeśli się pospieszycie, zgarniecie ten zestaw gier zupełnie za darmo.

Do soboty (27 stycznia), do godziny 19.00 nie zapłacicie ani złotówki za pobranie Amnesia Collection, czyli zestawu złożonego z gier Amnesia: Mroczny Obłęd oraz Amnesia: A Machine for Pigs. Aby to zrobić, należy udać się na stronę produktu.

Wydany w 2010 roku Mroczny Obłęd to pierwszoosobowy horror o życiu w koszmarze bez pamięci. Zabawa (choć to może nie najlepsze określenie) polega tutaj na uciekaniu, chowaniu się, rozwiązywaniu zagadek i unikaniu mroku za wszelką cenę. 

Część druga nadeszła trzy lata później – pod wieloma względami przypomina ona poprzedniczkę, choć jest jeszcze bardziej skoncentrowana na eksploracji i potrafi wzbudzić jeszcze głębszy lęk. Spotkała się jednak z nieco chłodniejszym przyjęciem – średnia ocen to 7,2/10 (a w przypadku Mrocznego Obłędu – 8,5/10).

Wiele osób zgodzi się jednak pewnie ze stwierdzeniem, że warto zagrać w obie części, a teraz jest najlepszy moment na nadrobienie tych zaległości.

Źródło: Dark Side of Gaming

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  cyberant
  1
  dzięki za info, właśnie się pobiera... :)
  • avatar
   blebleble
   0
   Poszło.
   • avatar
    mutissj
    0
    dzieki