Systemy operacyjne

Android dla początkujących - 15 porad

przeczytasz w 1 min.

Nasz najnowszy poradnik przyda się tym, którzy rozpoczynają dopiero przygodę z systemem Google Android.

Android dla początkujących

Google Android jest bezsprzecznie najpopularniejszym mobilnym systemem operacyjnym. Mimo tego są osoby, które nigdy nie miały z nim do czynienia lub też właśnie przygodę z platformą Google rozpoczynają. W takich przypadkach przydać może się pomoc, nawet jeśli niektórym wydaje się to śmieszne.

Zauważyliście już zapewne, iż przygotowaliśmy artykuł pod tytułem „Jak to zrobić w Androidzie? Wskazówki dla początkujących”. Zawarte jest w nim 15 porad dla mniej zaznajomionych z omawianym systemem użytkowników, co chcemy wyraźnie zaakcentować.

Szanujemy czytelników benchmark.pl i doskonale wiemy, że Wasza wiedza często jest naprawdę obszerna. Są jednak wśród nas także osoby, które dopiero zaczynają przygodę ze smartfonami lub z będącym tu na tapecie Androidem. To dla nich właśnie stworzyliśmy ten poradnik.

Dodać możemy zresztą, iż jest to tak naprawdę pierwsza z trzech części poradnika. Kolejna pojawi się na naszych łamach jeszcze w lutym.

Źródło: inf. własna, foto - norebbo

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zenyo
  5
  16. Nie kupujemy Samsunga. ;)
  • avatar
   piotr7543
   4
   Kupując Samsunga na start instalujemy niebrandowanego czystego Androida np. Cyanogenmoda
   • avatar
    Snack3rS7X
    0
    Tytuł - "Android dla początkujących - 15 porad" A w treści zero porad, no i jak tu Was traktować poważnie??? Tak bardzo chcecie wyłączenia Adblocka a co sami oferujecie???