Gry komputerowe

W Anomaly Defenders gracz stanie po stronie kosmitów - zwiastun

przeczytasz w 1 min.

Zapowiedziano ostatnią odsłonę serii.

Anomaly Defenders

Anomaly to jedna z najlepiej ocenianych polskich serii gier wideo. Będące reprezentantkami gatunku określanego mianem „odwróconego Tower Defence” gry 11 bit Studios cenione są przede wszystkim za oryginalność i wciągającą rozgrywkę. Tym bardziej miło usłyszeć, że trwają prace nad trzecią odsłoną, która zostanie zatytułowana Anomaly Defenders. Zła wiadomość – to już ostatnia część.

Trzecia odsłona serii Anomaly może być niemałym zaskoczeniem. Dlaczego? A no dlatego, że twórcy postanowili zaprezentować konflikt z perspektywy drugiej strony. Zadaniem graczy będzie zatem ochrona kosmitów przed ludźmi, którzy zdecydowanie nie chcą dać za wygraną. 11 bit Studios wykonało więc naprawdę odważny krok. Ale zapowiada się interesująco.

Sama mechanika rozgrywki nie ulegnie zbyt dużym zmianom w myśl zasady, że nie zmienia się tego, co jest dobre. I to jak na razie wszystko co wiadomo o najnowszej produkcji 11 bit Studios. Więcej szczegółów powinniśmy poznać jednak już w przeciągu najbliższych tygodni.

Na koniec warto dodać, że polski deweloper pracuje jednocześnie nad inną, równie dobrze zapowiadającą się grą. This War of Mine ma być zgodnie z zapowiedziami twórców poważną, dojrzałą grą opowiadającą o tym, że „na wojnie nie każdy jest żołnierzem”. Więcej na ten temat znajdziecie w artykule Wiemy coraz więcej o polskim This War of Mine.

Źródło: Destructoid, 11bitStudios

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!