Gry

20 minut z Anthem - najlepszą grą akcji E3 2018

przeczytasz w 1 min.

Najnowsze dzieło studia BioWare zostało okrzyknięte najlepszą grą akcji targów E3 2018. Za co to wyróżnienie? Spójrzcie na 20-minutowy zapis rozgrywki z Anthem, a wszystko stanie się jasne.

Podczas E3 2018 ujawniona została data premiery gry Anthem. Zapowiedzi tej towarzyszyły także dwa materiały wideo: efektowny zwiastun oraz zapis rozgrywki, trwający zaledwie 4 minutki. Jeśli czuliście niedosyt i macie apetyt na więcej, to ...czas go zaspokoić.

Anthem zostało uznane za najlepszą grę akcji targów E3 2018 i z tego właśnie powodu rozwijająca ten projekt ekipa postanowiła opublikować nowy film. Jest to rozszerzenie materiału z niedawnej imprezy – łącznie prawie 20 minut rozgrywki do obejrzenia. Moglibyśmy w tym miejscu dodać, że wygląda to efektownie i intrygująco, ale do podobnych wniosków już za chwilę będziecie mogli dojść sami.

Anthem art

Zanim to, przypomnijmy jeszcze, że Anthem to najnowsza gra cenionego studia BioWare. Zabawa polegać będzie tutaj na erpegowym rozwoju postaci, eksploracji obszernego świata oraz toczeniu dynamicznych starć niczym w rasowej strzelance. 

Tymczasem przejdźmy już do materiału, w którym możemy przyjrzeć się podejmowaniu podstawowych decyzji, podróżowaniu i walce – nie tylko ze „zwykłymi” przeciwnikami, ale też z nieprzyjemnym bossem… 

Anthem – 20-minutowy gameplay:

Premiera na PC, Xbox One i PlayStation 4 jest planowana na przyszłoroczny luty. 

Źródło: BioWare, Digital Trends, Eurogamer

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BILInek
  3
  Juz widze ten legendarny Javelin suit za jedyne 99€.....
  • avatar
   BILInek
   3
   Prosto z origina:

   Edycja Legionu Świtu gry Anthem zawiera kompletny zestaw czterech pakietów pancerzy Legionu Świtu, legendarną broń, dodatkowy moduł do javelina oraz cyfrową ścieżkę dźwiękową.

   juz za 30 e a ile bedize zestawow 1000 naprawde..... BioWare zamkna jesli zrobi paytowin gre AAA.
   • avatar
    Dragonik
    2
    DLC DLC DLC DLC DLC DLC mikropłatności, mikropłatności. Jeśli ktoś się łudzi że tego nie będzie to jest naiwny.
    • avatar
     patol1984
     0
     Od strony graficznej jest naprawdę nieźle, chyba ogram dla samego pozwiedzania tak ładnego świata ;)
     • avatar
      GodOfWAR
      0
      zapis byl z One Xa?

      Tego nie podali, ale widzac czasem nacicnij A albo X wyglada na to ze One X. Widac bylo troche slabe AA zwlaszcza na poczatku na skafandrze i 30fps.

      Chyba zdecyduje sie na wersje PC ze wzgledu na 60fps i darmowy online :)