Aplikacje mobilne

AutoMate Car Dashboard - aplikacja ułatwiająca życie kierowcom

przeczytasz w 1 min.

Aplikacja AutoMate Car Dashboard może okazać się świetnym kompanem w podróży.

AutoMate Car Dashboard

Mało kto wybiera się w jakąkolwiek podróż bez swojego smartfona czy tabletu. Korzystanie z tego typu urządzenia w aucie nie jest jednak szczególnie komfortowe. Z pomocą przychodzą jednak dodatkowe aplikacje, takie jak chociażby AutoMate Car Dashboard.

Jest to jedna z darmowych aplikacji na Androida, która ma za zadanie ułatwić życie kierowcom. Producent zadbał o bardzo prosty i czytelny interfejs, który w tego typu propozycji wydaje się czymś niezbędnym. AutoMate Car Dashboard pozwala przy tym na szybki dostęp do najważniejszych funkcji, w tym nawigacji, połączeń, wiadomości tekstowych czy multimediów.

Niektórzy z AutoMate Car Dashboard zetknąć mogli się już wcześniej, ponieważ trwały beta testy aplikacji. Teraz dostępna jest jednak wersja finalna, która wolna jest od kliku błędów, na które narzekali użytkownicy i cechuje się lepszą płynnością działania.


AutoMate Car Dashboard jest aplikacją darmową, chociaż przy skorzystaniu z mikropłatności liczyć można na dostęp do kilku dodatkowych funkcji. Aplikację pobierzecie ze sklepu Google Play. Do działania wymaga ona Androida w wersji 4.1 lub nowszej.

Pobierz: 

AutoMate Car Dashboard na Androida

Rozmiar pliku:

9,0 MB

Źródło: play.google, bitspice

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  XaRaDaS
  3
  Ale co to daje to już ciężko opisać ?
  • avatar
   pablos79
   1
   Autor "rzetelnie" opisał aplikację...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    W ogóle nie rozumiem o co chodzi. Korzystanie ze smartfona czy tabletu nie jest komfortowe jadąc samochodem, a to apka na smartfon. To co to robi? Wyświetla za pomocą dodatkowego projektora na szybie info? Szepcze do ucha? Telepatia?