• benchmark.pl
 • Mobile
 • Oto prawdopodobny wygląd Apple iPad 5 - tablet zapowiada się bardzo atrakcyjnie
Mobile

Oto prawdopodobny wygląd Apple iPad 5 - tablet zapowiada się bardzo atrakcyjnie

przeczytasz w 1 min.

Chociaż przecieków pojawiło się już sporo, to i tak iPad 5 nadal pozostaje urządzeniem dość tajemniczym.

Apple iPad 5 tablet

Jeszcze w tym miesiącu firma Apple zaprezentować powinna nową generację dużego iPada. Chociaż przecieków pojawiło się już sporo, to i tak iPad 5 nadal pozostaje urządzeniem dość tajemniczym. Niektórzy podejmują zatem próby przedstawienia nam jego największych walorów jeszcze przed premierą.

W ostatnim czasie spekulacje skoncentrowały się na tym, czy urządzenie, wzorem nowego iPhone'a, oferować będzie czytnik linii papilarnych. Ostatnie poszlaki wskazują na to, że element ten rzeczywiście może się tutaj znaleźć. Chociaż część osób nadal podchodzi do tego rozwiązania ze sporą rezerwą, to sukces iPhone'a 5S pokazuje, że dla producenta bardzo opłacalne jest inwestowanie w takie nowości.

Tym samym coraz więcej daje nam do zrozumienia, że podobnego rozwiązania spodziewać należy się również po nowym tablecie z logo nadgryzionego jabłka. A jak będzie wyglądało ono na tle całego urządzenia?

Mieliśmy już wprawdzie okazję podziwiać galerię z iPadem 5, a w roli głównej wystąpiła tam jedynie jego obudowa. W połączeniu z kilka innymi doniesieniami wystarczyło to jednak Martinowi Hajekowi do stworzenia bardzo dobrze prezentujących się renderów. Uwzględniono na nich wszystkie pojawiające się do tej pory przecieki, a więc możliwe, że właśnie tak prezentowało będzie się wyczekiwane urządzenie.

Apple iPad 5 tablet przeciek

Apple iPad 5 tablet render

Kolejna konferencja Apple odbędzie się dokładnie za tydzień, 22 października. To właśnie wtedy iPad 5 powinien zostać zaprezentowany oficjalnie.

Źródło: vr-zone

Komentarze

26
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Gładziu
  21
  Tablet zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Może jestem za małym fanatykiem, ale na zdjęciu wygląda identycznie jak inne ipady - na czym polega ta atrakcyjność tak dla laika?
  • avatar
   Łukasz9365
   7
   I tak inne firmy wszystko zerżną xd
   • avatar
    StartX_pl
    3
    Kolejna aktualizacja iosa, która sprawi, że ishrot będzie wodoodporny? :D
    • avatar
     marian73
     1
     Takie wprowadzające w błąd tytułu też często pojawiają sie na wp. Po kliknięciu okazuję się nic nie wartościowy news. Gratuluję benchmarkowi rzetelności, artykuł jak i sam tytuł wręcz powala
     • avatar
      aquadigger
      1
      Świetnie by wyglądało gdyby po wciśnięciu home dookoła niego zapalało by się światełko, ale nie całe na raz lecz tak jak by się ładowało. Po uśpieniu mogło by pokazywać przykładowo ile % aplikacji się pobrało itp. a tak... nic nowego oprócz home bez kwadracika i designu iPada mini ;/
      • avatar
       tomidomi
       0
       Dokąd ten świat zmierza jeśli na portalu o nowościach w sprzęcie komputerowym pisze się, że czytnik linii papilarnych to nowość.
       • avatar
        Konto usunięte
        -1
        > "Chociaż część osób nadal podchodzi do tego rozwiązania ze sporą rezerwą, to sukces iPhone'a 5S (...)"
        Sukces? Autorze, czyżby nabrałeś się na marketingowe bzdury i statystyki wyssane z palca!? Sprzedaż IP 5S była i jest poniżej oczekiwań, na pewno nie można tego nazwać "sukcesem"