Ciekawostki

Apple: spinki do mankietów dla miłośników marki

przeczytasz w 1 min.

Mężczyźni od zawsze pożądali przedmiotów, które mogą w sposób widoczny, acz delikatny pokazać ich status i zamożność. Jeśli ktoś oprócz tego, chce udowodnić, że jest fanem produktów Apple, powinien zaopatrzyć się w spinki do mankietów firmy Adafruit Industries.
 

Apple iCufflings
 

Wyglądają one jak przyciski do uruchamiania komputerów Apple iMac i są wykonane z tego samego materiału, czyli aluminium. Ponadto mają zamontowane diody LED, które mogą świecić się światłem ciągłym lub w wybranym przez nas rytmie. Zestaw dwóch spinek kosztuje 128 dolarów i już niebawem będzie można go zakupić w amerykańskich sklepach.
 


 

Więcej ciekawostek:

Źródło: Engadget

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Wyglądają na pewno oryginalnie, jednak czy to pokazuje zamożność ? Raczej nie moim zdaniem. Cena duża, a nawet bardzo. Jednak jeśli ktoś nie ma co robić z pieniędzmi to czemu nie, w końcu to Ameryka.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Drogi kicz po prostu.
   • avatar
    Gasek
    0
    Apple, nie apple - za darmo bym ich nie chciał.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     mi to się w żaden sposób nie kojarzy z Apple ale to zapewne przez to że nie przepadam za nimi :)
     • avatar
      kashpir
      0
      Zaraz zjawią tacy którzy stwierdzą, że owszem, są inne spinki, dwa razy tańsze i z tą samą funkcjonalnością. Ale spinki Apple'a są dużo lepiej wykonane, stąd ta cena. A kto nie używał spinek Apple'a ten nie zna sensu życia ;)
      • avatar
       kumodoushin
       0
       Już biegnę sprzedać nerki. Te spinki mnie przekonały do jedynej słusznej religii. Na początek: IPhone, IPad, IPad 2, MacBook Pro, Spinki i na co jeszcze mi wystarczy kasy :D
       • avatar
        0
        128 dolarów? Tanie ;)