Filmy / seriale / VOD

Apple TV+ za darmo na 3 miesiące. Co zrobić, aby skorzystać z promocji?

przeczytasz w 1 min.

Popularny serwis streamingowy znów rozdaje nieodpłatny dostęp do swojej biblioteki. Co zrobić, aby otrzymać 3 miesiące Apple TV+ za darmo?

Apple TV+ za darmo na 3 miesiące dla posiadaczy Xboksów

Apple TV+ znane jest ze swoich, powtarzających się akcji promocyjnych. Te nierzadko powiązane są z konkretnymi premierami lub współpracami, dzięki którym czujni widzowie mogą cieszyć się całymi miesiącami nieodpłatnego dostępu do biblioteki platformy. 

A zdecydowanie jest co oglądać. Serwis słynie bowiem z oryginalnych, jakościowych produkcji, spośród których wybrane można było jeszcze niedawno zobaczyć na dużym ekranie (np. “Czas krwawego księżyca” czy “Napoleon”). 

Tym razem Apple TV+ na 3 miesiące za darmo mogą zgarnąć (niekoniecznie świeżo upieczeni) posiadacze konsol Xbox (Xboksów One oraz Xboksów Series X|S). Co zrobić, aby skorzystać z okazji? 

Jak otrzymać Apple TV+ za darmo na 3 miesiące?

Oferta platformy kierowana jest zarówno do nowych, jak i wybranych, powracających użytkowników. Chcąc z niej skorzystać, należy pobrać na konsolę aplikację Apple TV+, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. 

Jednym z koniecznych etapów, poprzedzających uzyskanie nieodpłatnego dostępu, jest podanie danych karty płatniczej. Nie obawiajcie się jednak – jeśli zrezygnujecie ze subskrypcji przed upływem 3-miesięcznego okresu promocyjnego (nawet bezpośrednio po aktywacji promocji), nie zostanie Wam naliczona później żadna opłata. Jeśli o tym zapomnicie lub zdecydujecie się na dalszą subskrypcję, zapłacicie zaś 34,99 zł miesięcznie za dostęp do treści w dotychczasowym zakresie. 

Pamiętajcie, że Apple TV+ za darmo na 3 miesiące to oferta ograniczona w czasie i obowiązuje wyłącznie do 7 lipca 2024 roku. 

Źródło: Apple TV+

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  marioking
  6
  Cudowny clickbait, no tak wypadałoby dać w tytule dla posiadaczy xbox... bo srednio za darmo dla kogoś nie mającego xboxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • avatar
   zibi101
   1
   "Apple TV+ za darmo na 3 miesiące. Co zrobić, aby skorzystać z promocji? " Na początku kup xboxa za kilkaset złotych... ehhh...
   • avatar
    WaclawPrzyroda
    -4
    Cześć ziomale. Nazywam się Wacław Przyroda. Jestem międzynarodowej sławy aktywista klimatycznym i także międzynarodowej sławy ekspertem rynku kryptowalut.
    Słuchajcie ziomale chciałbym dzisiaj wam polecić zieloną aplikacje Crypto Com. Jest innowacyjna aplikacja która nie zostawia śladu węglowego i w ten sposób przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Jesdnak najlepsze jest to ze w tej aplikacji można tez bezpiecznie kupić Bitcoin, Ethereum, Solana, BNB, Cosmos Atom, Dogecoina, Shiba Inu i setki innych kryptowalut.
    Podśpiewuje daje ci linkacza do aplikacji Crypto com. Klikyj w niego, przejdź proces KYC, zamów minimóm czerwona kartę Ruby a otrzymasz az 25$ w zielonej kryptowalucie Cro!!!
    Kupuj, sprzedawaj, trejduj kryptowalutami w zielonej aplikacji Crypto Com. Zarób miliardy dolarów i przy okazji przyczyn się do ochrony klimata i planety przed kastasfrofs klimatyczna!!!
    Klikaj teraz w tym momencie bo nie ma czasu. Planeta jest w niebezpieczeństwie jak nie klikniesz to przyczynisz sis do zanieczyszczania planety!!!!!
    BĄDŹ ZIELONYM ZIOMALEM I KLIKAJ NATYCHMIAST!!!!

    https://crypto.com/app/jjey2xxs9c
    • avatar
     Wojt_wro
     0
     Mam, skorzystam, dzięki