Gry

ARK: Survival Evolved delikatnie opóźnione

przeczytasz w 1 min.

Studio Wildcard zakończyło prace nad samą grą, nieco przedłuża się jednak proces certyfikacji. ARK: Survival Evolved pojawi się pod koniec miesiąca.

Zapewne słyszeliście już o ARK: Survival Evolved. Nic dziwnego, ponieważ tytuł ten od wielu miesięcy oferowany jest w ramach wczesnego dostępu, gdzie cieszy się zresztą całkiem sporym zainteresowaniem. Kiedy odbędzie się premiera finalnej wersji?

Ostatnio podtrzymywane było stanowisko, że 8 sierpnia. Studio Wildcard poinformowało jednak, że będziemy mieli do czynienia z drobnym opóźnieniem. Finalna wersja ARK: Survival Evolved zadebiutować ma 29 sierpnia.

Termin ten dotyczy wszystkich platform docelowych, a więc PC (Windows, Mac i Linux) oraz konsol PlayStation 4Xbox One. Kolejnych zmian planów już raczej nie będzie, ARK: Survival Evolved osiągnęło bowiem status gold. Powodem omawianego opóźnienia są podobno delikatnie przeciągające się procesy certyfikacji.

Premiera finalnej wersji nie oznacza, że twórcy udadzą się na wakacje. Obiecują ciągłe aktualizacje gry.


Źródło: dualshockers, ARK: Survival Evolved

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Akurat ja na to nie czekam.
  • avatar
   Massai
   0
   Ja też na to nie czekam. Nie stać mnie na 3 razy 1080ti w sli żeby uzyskać 60 klatek na ustawieniach medium w full hd...
   • avatar
    pietrov
    0
    Kilka miesięcy temu grałem w full HD na wysokich detalach na gtx1070.. Może stałych 60fps nie było ale poniżej 40 nie spadło.