Gry komputerowe

Trzecia część kampanii Arma 3 z datą premiery

przeczytasz w 1 min.

Nie będzie trzeba długo czekać.

Arma 3 gra kampania 3 część

Jeśli bawicie się przy grze Arma 3 to z pewnością zainteresują Was ważne informacje dotyczące ostatniej części kampanii. Producent ujawnił datę jej premiery i okazuje się, że nie będzie trzeba długo czekać.

Przypomnijmy może, że studio Bohemia Interactive zdecydowało się na dość oryginalny krok. Premiera gry odbyła się we wrześniu zeszłego roku, ale udostępniony został wtedy jedynie tryb dla wielu graczy. Kampanię podzielono natomiast na 3 części i każda z nich miała być publikowana w późniejszym czasie. Pierwsze dwa epizody - „Survive” oraz „Adapt” zostały już udostępnione, a teraz pora na ostatni - „Win”.

"Taktyczna wolność wraz z dużymi, połączonymi operacjami militarnymi - tak jest w sercu 3 odcinka kampanii. Poznamy dalsze losy Kerry'ego, aż do zakończenia jego historii." - Jay Crowe, dyrektor kreatywny Arma 3

Warto dodać, iż ostatnia część kampanii to nie tylko dalsza część fabuły, ale również 3 nowe środki transportu -  samoloty A-164 Wipeout i To-199 Neophron oraz ciężarówka Tempest.

Kiedy premiera? Tak, jak wspomnieliśmy we wstępie - dość szybko. Ostatnia część kampanii udostępniona zostanie już 20 marca.

Źródło: eurogamer.net, arma3

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wdowa94
  1
  Informację o postępowaniu twórców Army powinny dostawać wszystkie firmy, które każą sobie płacić za nowe tekstury na broń...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   A może kampania drugiej strony konfliktu jak Red hammer dla OFP? Nie chce mi się ciągle grać jankesami
   • avatar
    Rebal
    0
    Z tego wszystkiego trawa wygląda najładniej, ładniej niż w Crysisach ale za to reszta już gorzej niż w Cryteckowych produkcjach.