Mobile

ART AB-101: etui z klawiaturą i magnetycznym zapięciem dla tabletów

przeczytasz w 1 min.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta i dostępny w czterech kolorach - białym, niebieskim, czerwonym i żółtym.

ART AB-101 etui

Jeśli już decydujemy się na zakup tabletu, to bardzo często rozglądamy się później za etui, które zapewni naszemu urządzeniu ochronę. Najlepiej, jeśli będzie ono atrakcyjne dla oka i portfela. Wedle firmy ART, kryteria te spełnia jej najnowszy produkt - AB-101.

Etui wyposażono w 4 klipsy mocujące tablet - 2 na dole, 1 u góry oraz 1 z lewej strony. W prawym górnym rogu umieszczono też gumkę dodatkowo podtrzymujące urządzenie. 3 klipsy są tutaj przymocowane na stałe, ale jeden z nich jest regulowany, co zapewnić ma akcesorium większą uniwersalność i dobre dopasowanie do każdego tabletu z ekranem o przekątnej 7 cali.

Dodatkowym atutem ART AB-101 jest zintegrowana klawiatura, która z tabletem komunikuje się dzięki jednemu z dwóch standardów: micro lub miniUSB. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, urządzenie nie musi korzystać z modułu Bluetooth, co powinno mieć pozytywny wpływ na żywotność akumulatora. Nie zabrakło też podpórki pod ekran oraz magnetycznego zapięcia, które zapobiega przypadkowemu otwarciu się etui.

Etui ART AB-101 wycenione zostało na 59,90 złotych. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta i dostępny w czterech kolorach - białym, niebieskim, czerwonym i żółtym.


Źródło: ART, youtube

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DarioX7
  -2
  Ale nie napisaliście dla ilu calowych tabletów ?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Dobry motyw. Gdy kiedyś będę miał swój tablet to chętnie kupię.
   • avatar
    pablo11
    0
    To żadna nowośc takie etui da sie kupic od 2 lat w tej cenie...
    • avatar
     mrpetero
     0
     W clipie widać że etiu ma trochę więcej miejsca niż na 7 cali , czy w takim razie pasowałoby do Galaxy tab 3 8 cali ? Chyba że jest model dedykowany na 8 cali ?
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      @mrpetero
      ja mam to etui i niestety nie mieszczą się ośmiocalowe.
      http://www.ceneo.pl/22515737
      Mój chłopak je i jest całkiem ok. Tylko, że czarne, ja wole kolorowe ;p