Gry

Assassin's Creed: Empire przedwcześnie potwierdzone

przeczytasz w 1 min.

David Ban, francuski aktor i muzyk, pochwalił się udziałem w sesji dubbingowej do Assassin's Creed: Empire.

Fani serii Assassin's Creed zapewne zdążyli się za nią stęsknić. Chociaż kiedyś wydawało się to niemożliwe, Ubisoft zdecydował się na przerwę od wydawania nowych odsłon i tym samym w zeszłym roku kolejnej gry nie zobaczyliśmy. W tym ma być inaczej, co teraz jest już niemal w 100% pewne.

Od pewnego czasu spekuluje się, iż producent pracuje nad Assassin's Creed: Empire. Doniesienia pochodziły jednak ze źródeł, które trudno uznać za wiarygodne. Inaczej jest tym razem, ponieważ wygadał się David Ban.

Nie, nie jest to jeden z przedstawicieli studia Ubisoft, a francuski aktor i muzyk. Jaki ma zatem związek z grą? Na swoim profilu w serwisie Twitter opublikował zdjęcie z nagrania sesji dubbingowej.

Assassin's Creed: Empire aktor

Łatwo domyślić się, że zdjęcie i towarzyszący mu opis wylądowały w sieci wbrew woli producenta. Mamy bowiem do czynienia z na tyle wiarygodnym źródłem, że oficjalna zapowiedź Assassin's Creed: Empire nie będzie już najmniejszą niespodzianką.

Warto jednak na zapowiedź czekać, ponieważ poza tytułem nowa gra pozostaje tajemnicza. Spekuluje się, iż akcja zabierze nas do starożytnego Egiptu, a teren działań będzie znacznie większy niż w ostatnich odsłonach. Poza tym otrzymać mamy większa swobodę działania.

Źródło: ign

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  shoken
  -16
  Ta ryba to jest wieloryb czy jakis delfin.Fajnie ze do gier dodaja motywy wedkarskie.
  • avatar
   Radical
   0
   Jeśli to nie jest celowy przeciek to pan od dubbingu nieźle beknie bo pewnie miał kontrakcie że mu nie wolno mówić :)