• benchmark.pl
 • Gry
 • Assassin's Creed może w tym roku nie doczekać się nowej odsłony
Gry

Assassin's Creed może w tym roku nie doczekać się nowej odsłony

przeczytasz w 1 min.

Czyżby Ubisoft wreszcie wsłuchał się w nawoływania graczy chcących widzieć w serii więcej zmian?

Assassin's Creed

Gracze z łatwością wymienić potrafią kilka serii, które co roku wzbogacają się o nowe odsłony. Wielu wskazałoby zapewne na Assassin's Creed, chociaż może okazać się, że wkrótce tego typu wybór będzie chybiony.

Ubisoft nie zabrał jeszcze głosu na temat kolejnej części wspomnianego cyklu, ale fakt, iż trwają nad nią prace jest bez wątpienia tajemnicą poliszynela. Najnowsze, nieoficjalne doniesienia na ten temat brzmią naprawdę intrygująco - producent posłuchać chce podobno krytycznych głosów padających pod jego adresem.

W związku z tym seria doczekać miałaby się wreszcie poważniejszych zmian. Za prace odpowiadać ma podobno ekipa stojąca za Black Flag, mówi się o zupełnie nowym systemie walk, rozbudowanych ścieżkach rozwoju bohatera, możliwości jazdy konnej i ponownych wizytach na morzach. Akcja rozgrywać miałby się natomiast w Egipcie.

Co najważniejsze, chęć przygotowania jak najlepszego tytułu skłonić ma producenta to przesunięcia premiery gry na rok 2017. Chyba mało kto miałby coś przeciwko temu, zwłaszcza, jeśli rzeczywiście otrzymalibyśmy w efekcie zupełnie odświeżoną serię.

Źródło: gamespot, idigitaltimes

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  14
  Czyli jest szansa, że w końcu zrobią coś całkiem dobrego :D!

  Niewielka, ale jest ;).
  • avatar
   Konto usunięte
   7
   Najlepsze miejsce dla tej gry, czyli Japonia, czasy wojowników ninja itd ubi z jakiegoś niezrozumiałego powodu omija szerokim łukiem. Niech zostawią już tego bohatera w kapturze i całą tą kwestie odczytywania pamięci genetycznej i zrobią porządną grę w klimatach japoni, z bardziej wymagającym systemem walki, o ninja i ich kredo. Jamen.
   • avatar
    Snack3rS7X
    2
    W Biedronce jest promocja na serki...jakby ktoś chciał wiedzieć...
    • avatar
     hasati
     0
     OK czekamy http://static1.gamespot.com/uploads/original/1544/15443861/2732023-289650_screenshots_2014-11-11_00006.jpg
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      Dosyć assassinów!
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Oby się nie doczekał...
       • avatar
        Makkk
        0
        Pamiętam, jak po obejrzeniu pierwszego materiału wideo z AC: Syndicate powiedziałem, że nie zagram, choćby dawali mi tą grę za darmo.
        Mój GTX 970 padł, dostałem w listopadzie nowego, a wraz z nim kod, właśnie do Syndicate. Do dzisiaj tylko odpaliłem tego asasyna, nie chce mi się w to grać. Przerwa od serii zrobi dobrze tej marce. A przynajmniej taką mam nadzieję...