• benchmark.pl
  • Gry
  • Assassin’s Creed: Origins - jeszcze jeden zwiastun i spojrzenie na mapę
Gry

Assassin’s Creed: Origins - jeszcze jeden zwiastun i spojrzenie na mapę

z dnia 24-08-2017
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Assassin’s Creed: Origins gwarantować ma naprawdę spory teren do działania.

Assassin's Creed Origins to na ten moment chyba najważniejsza produkcja studia Ubisoft. Na targach Gamescom 2017 promowana jest naprawdę mocno.

Widzieliśmy już filmowy zwiastun gry, ale na tym absolutnie nie koniec. Przygotowany został jeszcze jeden materiał wideo, który nieco dokładniej wprowadza nas w świat starożytnego Egiptu oraz tego, na co nastawiać powinni się tutaj gracze. Tłem dla działań bohatera będzie narastający konflikt o władzę, w którym uczestniczyć będą najwięksi przywódcy ówczesnych czasów.

„Obejrzyj zwiastun z rozgrywki Assassin’s Creed: Origins – Gra o władzę. Bądź świadkiem narastającego konfliktu pomiędzy potężnymi postaciami pokroju Kleopatry, Juliusza Cezara i faraona Egiptu, Ptolemeusza XIII.”


Poza tym w sieci pojawił się też krótki materiał pokazujący mapę świata. Już wcześniej padały zapewnienia, że tak dużych terenów do działania w tej serii jeszcze nie było. Teraz mamy o tym nieco lepsze wyobrażenie. Całość podzielona będzie na kilka głównych obszarów, które cechować mają się sporą różnorodnością. Więcej szczegółów znaleźć można na oficjalnej stronie gry, gdzie twórcy umieścili interaktywną mapę.


Przypominamy, że premiera Assassin’s Creed: Origins planowana jest na 27 października.

Źródło: Ubisoft Polska

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Jak, jak, no jak pytam się można zniszczyć grę przez polski dubbing, no jak?
    -5
  • avatar
    No niestety ale niesawno skonczylem Titan Quest wiec na razie mam dosc egipskich klimatow. Z reszta od Ubi nie ma co kupywac przed premiera.