Gry

Assassin’s Creed: Origins - tryb New Game+ w drodze

przeczytasz w 1 min.

Firma Ubisoft przekazała dobrą wiadomość dla wszystkich tych osób, które mają już za sobą kampanię fabularną w Assassin’s Creed: Origins, ale chcieliby do niej powrócić. Już wkrótce w grze pojawi się mianowicie tryb New Game+.

Assassin’s Creed: Origins to świetna odsłona serii, z którą ostatnimi czasy bywało różnie. Ubisoft jest świadomy tego, że udało mu się przygotować coś, co podoba się graczom i zamierza teraz tych ostatnich rozpieszczać – dodając na przykład lubiany tryb New Game+.

Już w grudniu ci, którzy bawią się przy nowym Asasynie, mogli pobrać aktualizację wprowadzającą poziom Nightmare czy tryb Hordy. W ubiegłym tygodniu pojawił się też dodatek The Hidden Ones, a na marzec zaplanowana została premiera drugiego – The Curse of the Pharaohs. (Więcej informacji na temat tych dodatków znajdziecie w naszym newsie).

To jednak nie wszystko, bo jak poinformował Ubisoft, w grze Assassin’s Creed: Origins zadebiutuje tryb New Game+, a więc coś ciekawego dla tych, którzy zapoznali się już z opowieścią, ale chcieliby do niej powrócić – wiedząc i mając to, co udało się im zdobyć. Jeśli nie wiecie, jest to bowiem forma zabawy, polegająca na przechodzeniu kampanii od początku, ale z zachowaniem przedmiotów, zdolności i doświadczenia z poprzedniej (zakończonej już) rozgrywki.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie pojawi się tryb New Game+, ale zostanie udostępniony na pewno. Spodziewamy się, że stanie się to albo w przyszłym miesiącu, albo też wraz z premierą drugiego dużego dodatku. Zamierzacie skorzystać z tej opcji?

Źródło: VG247, Ubisoft

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  3
  A kiedy bedzie patch który sprawi że AC:O zaprzestanie masakrować procesory?
  • avatar
   stach122
   0
   Marudzenie jaki ten Ubisoft jest zły i w ogóle a AC to suaba gra is comming
   • avatar
    Anonim20
    -1
    NG+ Po co ?
    By znów tłuc tych samych ludków, tych samych bossów nieco więcej hp?
    Bo zwiedzać nie ma co a pobczniaki jak zwykle to dno...
    • avatar
     xGatki
     0
     Troche za nudny, aby wałkować go jeszcze raz, wystarczy Sobie wymaksować za 1 razem.