• benchmark.pl
 • Gry
 • Ubisoft jednak zaskoczy? - w Assassin's Creed: Syndicate wcielić mamy się w kobietę
Gry

Ubisoft jednak zaskoczy? - w Assassin's Creed: Syndicate wcielić mamy się w kobietę

przeczytasz w 1 min.

Czyżby szykował się większy powiew świeżości w serii Assassin's Creed?

Assassin's Creed: Syndicate postać kobiety

Premiery kolejnych odsłon serii Assassin's Creed budzą coraz mniej emocji, chociaż i tak ma ona jeszcze mnóstwo fanów. I oni chętnie widzieliby jednak w cyklu coś nowego. Czyżby większym powiewem świeżości miał okazać się Assassin's Creed: Syndicate?

Ostateczna odpowiedź na to pytanie możliwa będzie dopiero za jakiś czas, ale najnowsze informacje brzmią dość ciekawie. Z raportów kotaku wynika bowiem, że można będzie tutaj wcielić się w kobietę - Evie.

Wprawdzie wiemy już, że głównym bohaterem ma być Jacob Frye, ale część kampanii gracze pokonać mają jako Evie właśnie. Misje wykonywane siostrą Jacoba zajmować mają około 25% całej historii. Dodatkowo możliwe ma być swobodne przełączanie się pomiędzy obydwiema postaciami.

Są to informacje o tyle ciekawe, że przed premierą poprzedniej odsłony serii producent twierdził, że przygotowanie grywalnych postaci kobiecych jest zbyt kłopotliwe, przez co nie pojawiły się one nawet w kooperacji.

Kotaku mało kiedy publikuje jednak mylne informacje, a więc i w te przecieki można chyba wierzyć. A skoro tak to warto dodać, że to samo źródło porusza jeszcze jedną kwestię. W Assassin's Creed: Syndicate zabraknąć ma jakiejkolwiek odmiany trybu multiplayer.

Wszelkie wątpliwości powinny zostać rozwiane już dziś wieczorem. Producent oficjalnie zaprezentuje bowiem nowe Assassin's Creed dokładnie o godzinie 18:00.

Źródło: kotaku

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  leotoro
  28
  Czyli, że nie wejdę na dach bo nie i już !
  Nie przeskoczę przez płot i domyśl się sam dla czego !
  Nie nie użyję widmowego ostrza bo połamię paznokcie !
  I wiele wiele innych komunikatów w grze umilających rozgrywkę.
  Wzbogacony do granic absurdu moduł wyboru strojów (Aveline) i dodatków w tym jedno pomieszczenie "w domu / bazie" wypełnione butami.
  Do tego gra nie będzie działać w ogóle przez 3 do 5 dni w miesiącu.
  W sumie to sprytne posunięcie Ubi$oftu, przecież jak jakiś bug wyskoczy i czegoś się nie da zrobić albo nie działa to lub tamto to przecież tak miało być, to przecież kobieta i tak specjalnie jest zaprogramowana.
  • avatar
   TheEquinoxe
   15
   Jeśli Ubisoft ma zaskoczyć to musi zrobić dobrą grę a nie zmienić płeć głównego bohatera
   • avatar
    Radical
    4
    No strasznie nowy pomysł który był już w Liberation :) RIP assassins.
    • avatar
     Konto usunięte
     4
     Po zakończeniu akcji z Desmondem Assasin zrobił się nudny. Wcześniej kilka historii z współczesności pozwalało się wczuć w grę, wchodzenie do Animusa żeby odnaleźć elementy z przeszłości itp bez tego to zwykła zręcznościówka z elementami skradania nawet opowiadane historie są strasznie słabe.
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      Dużo lasek gra w ten syf, więc może to dobry pomysł.
      • avatar
       jakub_c12
       -1
       Jak dla mnie żenujące jest to, że gry również zaczyna się wykorzystywać do promocji ideologii gender... Grywalny asasyn kobietą? Jak dla mnie będzie to naprawdę słabe, mówię to jako weteran serii, który zaprzestał swój kontakt z Asasynami po doświadczeniach z III i IV. Nie wiem jak wy, ale ja bym asasyna z kobietą w roli głównej nie kupił. Niech się lepiej wezmą za dopracowanie gry, bo inaczej będzie kolejne ACU.
       • avatar
        Damian47PL
        0
        UNITY załatane???