• benchmark.pl
 • Gry
 • Zwiastun Assassin’s Creed: Unity prezentuje nowy rodzaj misji - Heist
Gry

Zwiastun Assassin’s Creed: Unity prezentuje nowy rodzaj misji - Heist

przeczytasz w 1 min.

Gracze będą musieli bowiem kraść różnego rodzaju drogocenne przedmioty jednocześnie pozostając niezauważonymi.

Assassin’s Creed: Unity gra

Ubisoft zmienił ostatnio datę premiery Assassin’s Creed: Unity, ale nie przeszkadza mu to w chwaleniu się kolejnymi materiałami związanymi z grą. Tym razem zdecydowano się pokazać jedną z nowości, jaka wprowadzona zostanie do zabawy.

Najnowszy zwiastun koncentruje się na zaprezentowaniu misji Heist. Będzie to nowa forma rozgrywki, z którą gracze spotkają się w trybie kooperacji. Czego należy się tutaj spodziewać?

Zasady zabawy zapowiadają się na bardzo proste. Gracze będą musieli bowiem kraść różnego rodzaju drogocenne przedmioty. Teoretycznie zadanie wydaje się bardzo łatwe, ale miejsca, do których trzeba będzie się dostać mają być pilnowane przez strażników, a gracze nie będą mogli dać się zauważyć.

"Obejrzyj nowe demo Assassin's Creed: Unity z komentarzem! Materiał przedstawia misje typu Heist w podziemiach Hôtel-Dieu, najstarszego paryskiego szpitala. W tym rodzaju misji rozgrywanych w kooperacji będziesz musiał w ukryciu infiltrować pilnie strzeżoną lokację, zdobyć skarb i uciec z nim niezauważonym."


Przypomnijmy, iż premiera Assassin’s Creed: Unity odbędzie się 13 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: youtube, incgamers

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Polhar
  4
  Według mnie za Ubisoft bardzo promuje swoje gry. Dla przykładu R* nie promuje za bardzo swoich gier, a i tak są dobre.
  • avatar
   DonHugo
   1
   I jak oni chcą graczy zaskoczyć swą produkcją,skoro do premiery to oni już zdołają cały gameplay przedstawić na swych "promo materiałach".