Smartfony

Asus jeszcze w tym miesiącu zaprezentuje ZenFone'a 3

przeczytasz w 1 min.

ZenFone 3 może zostać zaprezentowany na konferencji planowanej na 30 maja. Wciąż nie wiadomo jednak, co będzie miał do zaoferowania.

Większość producentów pochwaliła się już flagowymi smartfonami na ten rok. W cieniu cały czas pozostaje Asus, co jednak w świetle najnowszych informacji może się wkrótce zmienić.

Tajwański producent rozsyła już zaproszenia na konferencję, która odbędzie się 30 maja. Impreza odbywać ma się pod bardzo ciekawą nazwą - Zenvolution. Wprawdzie nie jest to powiedziane wprost, ale obserwatorzy zgadzają się co do tego, iż zaprezentowany zostanie kolejny smartfon z serii ZenFone i to taki, który będzie topową propozycją producenta na kolejne miesiące.

Asus konferencja zapowiedź

Skoro tak, należałoby oczekiwać ZenFone'a 3. Na temat jego specyfikacji wciąż jednak wiadomo niewiele. Przecieki ograniczają się na ten moment do informacji o systemie Android 6.0 Marshmallow, czytnika linii papilarnych i kamery z laserowym autofokusem. Zaskoczeniem nie będzie jednak także procesor Intel Atom.

Jest przy tym bardzo prawdopodobne, że producent zechce pochwalić się większą liczbą nowości. Zenvolution to bowiem hasło bardzo dobrze pasujące także to tabletów ZenPad, laptopów ZenBooks, a nawet smartwatchy ZenWatch.

Źródło: pocketnow, asus

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kusti
  0
  Czekam czy będzie lepszy od Zenfone Zoom. Oby tak
  • avatar
   limera1n
   0
   Mam nadzieje że tym razem nie dadzą d*py z dostępnością. Kto to widział żeby telefon do Polski wprowadzać blisko rok po premierze (mówie o Zoom, zwykłe były wcześniej)
   • avatar
    Marc1n
    0
    Froyo czy Gingerbread na pokładzie? Plus oczywiście aktualizacja za 10 lat?