Ciekawostki

ASUS szykuje na CES 2014 tablet z systemami - Windows i Android

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że ASUS szykuje kolejne urządzenie, które działać będzie pod kontrolą dwóch systemów operacyjnych - Windows oraz Android.

ASUS M80T tablet przecieki

Coraz większymi krokami będziemy zbliżać się do targów CES 2014. Zjawią się tam również najwięksi producenci sprzętu mobilnego, wśród których nie będzie mogło zabraknąć m.in. firmy ASUS. Wygląda na to, że jedną z prezentowanych przez nią nowości może być tajemnicze urządzenie o kryptonimie M80T.

Właściwie mówić trzeba tutaj o małej rodzinie urządzeń, ponieważ prawdopodobnie pojawi się kilka modeli. Nie przedłużając zdradzić możemy, że chodzi tutaj o nowe tablety, na temat których do sieci trafiły teraz pierwsze informacje. Nie ma ich wprawdzie wiele, ale te które są brzmią bardzo interesująco.

Wygląda bowiem na to, że ASUS szykuje kolejne urządzenie, które działać będzie pod kontrolą dwóch systemów operacyjnych - Windows oraz Android, a użytkownicy korzystać będą mogli z nich w zależności od aktualnych potrzeb.

Sugeruje się, że model z dwoma systemami zaoferuje platformy Android 4.4 KitKat oraz Windows RT. Modele z jednym systemem miałby pracować z kolei pod kontrolą tej samej platformy Google i Windows 8.1.

ASUS M80T tablet przecieki dwa systemy

Niestety trudno o większą ilość informacji. Jeśli jednak tablety rzeczywiście pojawić mają się na targach CES 2014, a o tym się obecnie mówi, to być może wkrótce dowiemy się na ich temat zdecydowanie więcej.

Źródło: news.softpedia, androidheadlines

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Jestem z firmą Asus od lat i cenie ich produkty,takie rozwiązanie windows + Android przyda mi sie jak najabardziej wkońcu nie będe musiał wozić ze sobą laptopa i tabletu co jest dość nieporęczne.
  Cena wiadomo przecież to asus.
  • avatar
   Artik
   0
   Bzdurne rozwiązanie. Dlaczego nie wprowadzić trzeciego np. Linux-a?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Przecież to genialne, jak możecie tego nie dostrzegać, po cholere 2 urządzenia jak można mieć to w jednym :)
    • avatar
     VEN1963
     0
     no aż tak to raczej nie będzie , będzie droższy ale nie aż o tyle :-) i myślę że tych z RT wyjdzie niewiele bo sądząc po tym co ten system wart z opinii to można tu wtopić niezłą kasę.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jeszcze jakiś tam sens może mieć W8.1 i android, ale WRT? A w czym WRT jest lepszy od androida???