Smartfony

ASUS przygotowuje PadFone'a Mini

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że będzie on napędzany przez procesor czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon 400 i zaoferuje m.in. 4,3-calowy ekran.

ASUS PadFone Mini smartfon konferencja zaproszenie

Od jakiegoś czasu niepisaną reguła jest, że najwięksi producenci smartfonów po premierze flagowego urządzenia decydują się na wypuszczenie jego mniejszej i (zazwyczaj) nieco słabszej wersji. Wygląda na to, że podobny plan ma także ASUS.

Skoro tak, to nie mogło być mowy o niczym innym, niż tylko o stworzeniu mniejszej wersji hybrydowego modelu PadFone. Jego trzecia już generacja zaprezentowana została na tegorocznych targach MWC i nie ulega wątpliwości, że do zaoferowania ma całkiem sporo. Podobnie może być również w przypadku wersji mini, bo choć sam producent tego nie potwierdził, to najprawdopodobniej również tutaj będziemy mieli do czynienia z urządzeniem hybrydowym.

Specyfikacja ewentualnej stacji dokującej to spora tajemnica, ale parametry samego smartfona są już częściowo znane. Wygląda na to, że będzie on napędzany przez czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 i zaoferuje m.in. 4,3" ekran o rozdzielczości 960 x 540 pikseli oraz system operacyjny Android w wersji 4.3 Jelly Bean.

Wszystkie szczegóły poznać powinniśmy już 11 grudnia, ponieważ właśnie tego dnia urządzenie zostanie zaprezentowane. Informacja jest już pewna, ponieważ producent rozpoczął wysyłanie zaproszeń do rodzimych mediów na swoją konferencję.

ASUS PadFone Mini zapowiedź
ASUS PadFone 2

Źródło: vr-zone, androidmag.de

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!