• benchmark.pl
  • Gry
  • Atari wydawcą Ghostbusters i nowej odsłony Chronicles of Riddick
Gry

Atari wydawcą Ghostbusters i nowej odsłony Chronicles of Riddick

przeczytasz w 1 min.

Firma Atari ogłosiła dziś oficjalnie, iż to pod jej skrzydłami wydane zostaną dwie ciekawie zapowiadające się produkcje, które wcześniej znajdowały się w rękach Vivendi Games. Niestety, w wyniku połączenia tejże firmy z Activision stały się one ofiarami tejże fuzji kiedy to z niezbyt jasnych przyczyn zostały odrzucone przez zarząd nowo powstałej spółki..

Chodzi tutaj oczywiście o Ghostbusters: The Video GameChronicles of Riddick: Assault on Dark Athena. O ile jednak ten pierwszy tytuł wydaje się być dla Atari drugorzędny (nikt z firmy nie chce udzielić jakichkolwiek bliższych informacji na jej temat), o tyle w kontynuacji przygód Riddick’a  pokładane są jak widać olbrzymie nadzieje. Tak duże, że Atari zdecydowało się nawet wykupić od studia Universal licencje na kolejne gry z serii The Chronicles of Riddick.

Aktualnie wiadomo już, że Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena ukaże się na wiosnę przyszłego roku na platformy PC, Playstation 3 i Xbox 360. Nie jest natomiast taki pewny los The Ghostbusters. Co prawda w sieci spekuluje się, że gra ukaże się na rynku latem 2009 roku, w 25 rocznicę powstania filmu, to jednak nikt z firmy Atari nie potwierdził dotąd tych informacji.
 

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ciekawe czy dadzą rade stwożyć sequel riddika choć w połowie tak dobry jak the esceape from butcher bay? W co osobiśćie wątpie mająć w pamieci choćby Driver-a