Gry

Atomic Heart nie przestaje intrygować

przeczytasz w 1 min.

Jeśli podobał Wam się klimat panujący w grach z serii Bioshock to jest spora szansa, że spędzicie miłe chwile także z Atomic Heart. Studio Mundfish udostępniło nowy zwiastun.

Atomic Heart to gra, o której nie słyszymy szczególnie często. Jednocześnie nie wypada jednak zaprzeczać, że jeśli już twórcy decydują się na jakiekolwiek wzmianki to sugerują one, iż powstaje klimatyczna i intrygująca produkcja. Najnowszy materiał wideo nic w tej kwestii nie zmienia.

Twórcy opublikowany zwiastun na silniku gry (Unreal Engine 4). Wprawdzie nie pozwala on przyjrzeć się rozgrywce, ale stanowi bardzo dobre wprowadzenie w klimat, jakiego można tutaj oczekiwać. Już od pierwszych zapowiedzi wiemy, iż zobaczymy tu alternatywną wizję ZSRR. Wcielając się w agenta specjalnego P-3 trzeba będzie zając się infiltracją tajnej placówki badawczej i, jak się szybko okaże, zaprowadzeniem tam porządku. Czego się spodziewać? Zbuntowanej sztucznej inteligencji, masy oryginalnych wrogów i bogatego arsenału.

Atomic Heart zwiastun na silniku gry

Przypomnijmy, że Atomic Heart zmierza na PC (ze wsparciem ray tracingu) oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One (przewidywane wsparcie Steam VR i PS VR). Data premiery gry wciąż pozostaje jednak nieznana, twórcy celują w przyszły rok. Być może jeszcze w tym roku odbędą się zamknięte beta testy.

Źródło: Atomic Heart

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sn00p
  2
  Troszkę dziwi mnie fakt że cały materiał do tej pory jest po rusku. To troszkę zawęża potencjalne zainteresowanie reszty świata. Dziwny ruch marketingowy.
  • avatar
   krezol
   2
   O rany, co za bieda. A tak chcialem.
   • avatar
    Kenjiro
    1
    Animacje są jeszcze w poprzedniej dziesięciolatce, a lipsync jeszcze dalej...
    Niestety, zapowiadało się świetnie, ale jasno widać, że będzie to produkcja mocno budżetowa, której żaden RT nie poprawi.