Masz firmę i szukasz samochodu? Sprawdź ofertę Toyoty

przeczytasz w 2 min.

Wyjątkowo korzystnie prezentuje się oferta Toyoty skierowana do klientów biznesowych. Ceny leasingu zaczynają się już od 233 zł miesięcznie netto.

Toyota Aygo

Samochód jest w wielu branżach podstawowym narzędziem pracy i stwierdzenie to nie ogranicza się tylko do przedstawicieli handlowych. W poszukiwaniu samochodu służbowego warto przyjrzeć się ofercieToyoty, oferującej bardzo atrakcyjne ceny na poszczególne modele.

Oferta japońskiego producenta kusi atrakcyjną ceną samego leasingu oraz niskimi miesięcznymi wpłatami. To jednak nie wszystko, gdyż klienci biznesowi w ramach promocji „Bez VAT” mogą liczyć na rabat w wysokości minimum połowy podatku VAT, naliczanego od katalogowej ceny pojazdu.

Co ważne, decydując się na skorzystanie z oferty tego producenta, można wybrać samochód z napędem hybrydowym, co powinno ucieszyć wielu miłośników nowych technologii, chcących dbać o środowisko naturalne.

Najbardziej atrakcyjnym modelem w specjalnej ofercie Toyoty „Leasing SMARTPLAN Easy” jest Aygo, którego cena zaczyna się od 34 900 złotych, a rabat na jaki możemy liczyć to maksymalnie 4 500 zł. Wysokość miesięcznego zobowiązania zaczyna się zaś od 266 złotych.

Jeśli z kolei zależy nam na niższych wpłatach miesięcznych, możemy zdecydować się na Toyotę Yaris, w której wypadku kwota miesięcznego zobowiązania zaczyna się już od 233 zł. Samochód jest nieco droższy od Aygo, bo jego ceny katalogowe startują od kwoty 39 900 zł, ale za to maksymalny rabat na jaki można liczyć to 5 500 złotych.

Toyota Avensis

W specjalnej ofercie Toyoty również ci poszukujący większych i lepiej wyposażonych samochodów znajdą coś dla siebie. Cena Nowej Toyoty Avensis zaczyna się od 86 900 zł, maksymalny rabat to 14 000 zł, a minimalna wysokość miesięcznych wpłat to jedyne 540 zł.

Szukasz dużego i funkcjonalnego samochodu? Może warto zastanowić się nad modelem Hilux, wycenianym na 89 900 zł, z maksymalnym rabatem na poziomie 7 000 zł oraz miesięcznymi wpłatami zaczynającymi się od kwoty 570 złotych.

Oferta Toyoty „Leasing SMARTPLAN Easy” powinna zainteresować wielu przedsiębiorców, poszukujących atrakcyjnych cenowo rozwiązań i funkcjonalnych samochodów. Wybór modeli jest przy tym na tyle szeroki, że każdy powinien znaleźć odpowiednio dopasowany do swoich potrzeb służbowy samochód.

Źródło: Toyota

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Wszystko fajnie, tylko czemu nie ma w promocji aut z automatyczna skrzynia biegów?
  • avatar
   adam6056
   0
   Szkoda że mało firm udostępnia leasing dla klientów indywidualnych... albo jest on dostępny przez bank który sobie dodatkowo za to liczy i to nie mało :(