AutoGuard wspiera rajdy Off-Roadowe

przeczytasz w 1 min.

W dniach 14-15 sierpnia na Pojezierzu Mazurskim odbędzie się II runda Pucharu Polski OFF-ROAD PL 2009, który jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym cyklem rajdów w kalendarium imprez 4x4. Impreza odbędzie się w okolicach Ostródy, a organizatorzy spodziewają się na starcie około 100 załóg.

II Runda Pucharu, której trasa prowadzi przez grząskie błoto w przyjeziornych mokradłach, uchodzi wśród zawodników za jedną z najtrudniejszych. AutoGuard S.A. został partnerem tej imprezy i zaopatrzy uczestników w specjalnie przygotowane mapy, które są kluczowym elementem każdego rajdu.

Zawody składają się z trzech rund, pierwsza już za nami, dwie pozostałe odbędą się 14-15 sierpnia oraz 2-3 października. Rajd ten to cykliczna impreza sportowo-przeprawowa organizowana już po raz dziewiąty przez OFF-ROAD PL. Zawodnicy rywalizują w trzech kategoriach: TRAVEL, ADVENTURE, EXTREME. Rajd od wielu lat jest jedną z największych i najważniejszych imprez tego typu w Polsce, o jego wysokim poziomie sportowym świadczy nie tylko długa lista uczestników, ale także oddźwięk medialny oraz sponsorzy.

II runda Pucharu Polski OFF-ROAD PL 2009 rozpocznie się uroczystą prezentacją załóg w piątek wieczór w Ostródzie. Następnie zawodnicy będą rywalizować na odcinku nocnym na terenie poligonu Kajkowo. W sobotę zostanie zorganizowany odcinek dzienny w Tardzie. Początek tras obu etapów jest bardzo trudny technicznie, ponieważ składa się ze stromych zjazdów i podjazdu wąwozem. Dodatkową atrakcją dla kibiców będzie widowiskowy start równoległy w stylu Le Mans. Ostateczne wyniki Pucharu zostaną ogłoszone po zakończeniu III Rundy, która jest zaplanowana na początek października w podkarpackim Dynowie.

AutoGuard nie pierwszy raz związany jest z podobnymi, że nie pozostaje obojętny na takie wydarzenia, wcześniej zaangażował się w Rajd Warszawski, a także Rajd Orlen. Kontynuując swoją dobrą tradycję będzie uczestniczył w II rundzie Pucharu Polski OFF-ROAD PL 2009. AutoGuard, wiodący na rynku polskim  producent systemów telematycznych, zaopatrzy załogi w mapy, które często decydują o przebiegu rajdu. Szczegóły imprezy będą na bieżąco dostępne na www.puchar.off-road.pl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pranky
  0
  szkoda że tak daleko... Z przyjemnością bym się wybrał (jako widz oczywiście)
  • avatar
   Junior
   0
   no kawałek jest ;/ a szkoda :P