Aplikacje mobilne

AutoMapa 1.5 zgodna z Androidem w wersji 4.2.x - pobierz starter ze sklepu Google Play

przeczytasz w 1 min.

Aplikacja AutoMapa w wersji 1.5 wprowadza nowe rozwiązania i funkcjonalności oraz nowe algorytmy pokonywania korków.

AutoMapa 1.5 aplikacja

Najnowsza wersja jednej z najbardziej cenionych aplikacji nawigacyjnych pojawiła się na platformie Google Play. 

Aplikacja AutoMapa, bo o niej mowa, doczekała się wersji 1.5. Według oficjalnej zapowiedzi, wprowadza ona nowe rozwiązania i funkcjonalności oraz nowe algorytmy pokonywania korków. Nowa odsłona odświeża także mapy Europy i Polski – specyfikacja 1304. Jak zapewnia producent – jest to najaktualniejszy obraz tych dróg.

AutoMapa jest jedną z najpopularniejszych płatnych aplikacji w sklepie Google Play – aktualnie zajmuje 5. miejsce. Przez użytkowników ceniona jest przede wszystkim za dużą poprawność oraz dodatkowe możliwości, jak na przykład wyznaczanie tras z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej. 

System AutoMapa 1.5 wprowadza poprawną obsługę urządzeń z Google Android w wersji 4.2.x, zachowując jednocześnie odpowiednie działanie na starszych wersjach. Jest to teraz także pełnoprawna nawigacja dla pojazdów ciężarowych. Wyznaczanie tras dla nich może uwzględniać ograniczenia wynikające z tego właśnie typu pojazdu (tonaż, dopuszczalny nacisk na oś, wysokość wiaduktów itd.).

“Najnowsza AutoMapa dla systemu Android przynosi wiele zmian i usprawnień, na które czekała androidowa społeczność. Program jest jeszcze szybszy, stabilniejszy, skuteczniejszy i działa doskonale na najnowszych wersjach systemu Android 4.2.x . A dzięki naszej urodzinowej ofercie - jest dostępny dla jeszcze szerszej grupyużytkowników” - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

AutoMapa 1.5 nawigacja

AutoMapa 15 Pobierz aplikację ze Sklepu Google Play
Pobierz aplikację AutoMapa 15  ze Sklepu Google Play (3,99 zł)

Starter umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji programu przez 7 dni. Po tym czasie możliwość używania wygasa, a przedłużyć możemy ją poprzez wykupienie jednego z pakietów – w tym momencie trwa promocja i ceny licencji wynoszą:

 • Licencja 7-dniowa (Polska): 9,99 zł
 • Licencja 90-dniowa (Polska): 36,99 zł
 • Licencja 366-dniowa (Polska): 89,99 zł
 • Licencja 7-dniowa (Europa): 16,99 zł
 • Licencja 90-dniowa (Europa): 59,99 zł
 • Licencja 366-dniowa (Europa): 149,99 zł

Źródło: AutoMapa

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  W końcu... To rzeczywiście wielki problem skompilować aplikacje z nowym toolchainem i nowym API. Jakieś 2 kliknięcia w android sdk...
  • avatar
   projectdarkstar
   1
   Widzieliście, ile negatywnych opinii ma ta aplikacja w sklepie Play?

   Już nie wspomnę o tym, że jak się wpisze "AutoMapa" w wyszukiwarce sklepu Play to nie ma jej na liście.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Korzystam z nawigacji Google, jeszcze się nie zawiodłem. Fakt że trochę korzysta z netu przy wyznaczaniu trasy, podglądzie trasy itd. ale mając abonament na internet w telefonie, moim zdaniem jedna z lepszych nawigacji.
    • avatar
     luckyboy
     1
     Automapa u mnie na 2.2.2 nie działa - dziadostwo. Nie ubolewam nad tym, bo bardzo często wyprowadzała mnie w pole traktując drogi gruntowe jako twarde. Teraz korzystam z iGO PRIMO i zawsze jadę bez problemów - jako jedyna ma funkcję omijania odcinka drogi z przodu, w momencie gdy jest korek na autostradzie wbijam ile kilometrów drogi ma ominąć bokiem i nie myślę jak objechać korek. Polecam super aplikacja.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Tak czytam komentarze tu i nachodzi mnie jedna myśl, czy komentarze w GP sa obiektywne, czesc osob albo nie potrafi wykozystac mozliwosci programu lub nie testowała go. Mam AM i działą świetnie, doprowadza mnie tak gdzie chcę, dobrze przelicza trasę live, polecam