Internet

Nie działa Messenger. Awaria aplikacji mobilnej i na komputer

przeczytasz w 1 min.

Awaria Messengera. Użytkownicy zgłaszają problemy z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości. Nie wczytują się zdjęcia na Messenger.

Nie działa Messenger. Awaria aplikacji na smartfon i komputer

Chwilę przed godziną 23:00 w serwisie Downdetector zaczęły pojawiać się zgłoszenia użytkowników dotyczące awarii Messengera. Nie działa aplikacja na smartfony oraz aplikacja desktopowa na komputery.

Messenger awaria

Dzisiejsza awaria Messenger wygląda na globalną. Użytkownicy skarżą się na problemy z odczytywaniem wiadomości i ich wysyłaniem. Nie wczytują się również zdjęcia przesyłane w rozmowach grupowych oraz pojedynczych konwersacjach.

Messenger nie działa dziś na smartfonach, ale też na dedykowanej aplikacji na komputery. Wiadomości na Messenger mogą docierać do odbiorców z opóźnieniem lub nie będą docierać przez długi czas wcale.

Meta nie komentuje awarii Messenger. Problemy z funkcjonowaniem ma też Instagram

Właściciel komunikatora Messenger nie skomentował jeszcze dzisiejszej awarii. Brak zatem informacji czym mogła być ona wywołana i jak długo potrwa. Poza tym, że nie działa Messenger - problemy z funkcjonowaniem odnotowuje też sam Facebook oraz Instagram.

Na tym pierwszym występują problemy z wczytywaniem postów na tablicy, natomiast w przypadku Instagrama - niektórzy użytkownicy zgłaszają, że nie działa wysyłanie wiadomości oraz wczytywanie zdjęć na stronie głównej.

Źródło: downdetector.com

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Noritsu
  1
  Przypominam, że rzucenie się z tego powodu z okna spowoduje nie tylko zabicie się na śmierć, ale również ryzykuje się zamarznięcie :)
  • avatar
   Kasuja Wpisy Automatem
   1
   mógłby nie działać trochę dłużej :)
   • avatar
    maslo32
    -2
    niech to wyłączą w diabli wreszcie ludzie zaczną ze sobą rozmawiać w 4 oczy aplikacje jak ta potrzebne jak dziura w moście