Telefony

BadaOS: BadaOSinfo - aktualności systemowe

przeczytasz w 1 min.

BadaOSinfo to aplikacja, którą powinien mieć na swoim telefonie każdy posiadacz systemu Samsunga. Instalowana jest w formie niewielkiego widgetu, który pracując w tle nie będzie w najmniejszym stopniu pochłaniał cennych zasobów i obciążał procesora.

20 aplikacji do BadaOS:
»
Strona startowa
»freeTorch
»Google Translator
»Rock Nation
»Badapedia
»AccuWeather
»NapiPlayer
»Keep Fit
»BadaOSinfo
»NomZero
»MyTuner i Guitar Chords
»Collins Dictionary
»WaveCompressor
»EvMemo
» Asphalt 5
» WiFi Tracker
» bControl
» Slice-it!
» Infernus
» TouchRetouch
» WAMO Camera

Dzięki BadaOSinfo w szybki i prosty sposób dowiecie się nad czym obecnie pracują twórcy systemu. Widget pomoże także dowiedzieć się o aktualnych promocjach w sklepie SamsungApps, przeczytać zapowiedzi ciekawych gier i programów oraz być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami.

Na liście wyświetla się pięć najnowszych wpisów z oficjalnej strony internetowej. Z poziomu aplikacji można uzyskać błyskawiczny dostęp do bloga oraz forum, które w razie ewentualnych problemów i pytań okaże się nieocenione.
Pobierz: BadaOSinfo

Rozmiar pliku: 0,04 MBŹródło: SamsungApps

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Czyli jednak sponsoring.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Jak widać Samsung za wszelką cenę stara się utrzymać przy życiu swój mobilny system, który nawiasem mówiąc, mógłby zagrozić konkurencji, gdyby tylko ujrzał światło dzienne 2 lata temu...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Dałem Samsungowi szanse i kupiłem Wavea 8500.(kumałem nadN8).Ma tyle wad i zalet co inne "zabawki" z innymi systemami.Nie narzekam-działa super.
    • avatar
     gagex123
     0
     Dobra komercha i sponsoring, wisi mi to. Każdy świadomy wie o istnieniu takich rzeczy a i tak jakiś produkt kupi z różnych powodów. Z kąd popularność iphona? Pewnie też stąd, że jest świetnym sprzętem, niestety często ograniczanym przez rynek($). Sama ilość iphonów na rynku wynika bardziej z komercji i chęci bycią "fajnym". Ja osobiście jestem za samsungiem, bo jeśli zrobi dobry os i do tego wyda go na czymś z jakością nie samsungową (sory, ale "hi-end" samsunga ma też tendetny plastik tak ceniony przez koreańczyków - uwielbiam dotyk metalu, jego zimno i pewność - jakie to pedalskie). Niech na rynku powstanie produkt równie rozpoznawalny, i dokładny. HTC? HTC jest jak mercedes przy maybachu. Niby luksus, prestiż ale jednak maybach jest jeden jedyny i już.