Telefony

BadaOS: EvMemo - dla zapominalskich

przeczytasz w 1 min.

EvMemo to aplikacja dedykowana wszystkim zapominalskim, dla których stworzenie notatki w kalendarzu to za mało, aby pamiętać o ważnym wydarzeniu.

20 aplikacji do BadaOS:
»
Strona startowa
»freeTorch
»Google Translator
»Rock Nation
»Badapedia
»AccuWeather
»NapiPlayer
»Keep Fit
»BadaOSinfo
»NomZero
»MyTuner i Guitar Chords
»Collins Dictionary
»WaveCompressor
»EvMemo
» Asphalt 5
» WiFi Tracker
» bControl
» Slice-it!
» Infernus
» TouchRetouch
» WAMO Camera

Programik, mający zaledwie 0,19 MB instalowany jest jako widget, co oznacza, że uruchomimy go z poziomu pulpitu. EvMemo wyświetlać będzie, bezpośrednio w niewielkiej ramce, wszystkie nadchodzące wydarzenia, zapisane wcześniej w kalendarzu. Narzędzie pozwoli zaoszczędzić czas, który trzeba by poświęcić na wertowanie kolejnych stron kalendarza w poszukiwaniu konkretnej notatki.

 

Wyłącznie od użytkownika zależeć będzie to, czy na liście wyświetli się pełna treść notatki, czy jedynie jej pierwszych kilka wersów. Dostosować można także liczbę wyświetlanych notatek, linijek tekstu, rozmiar czcionki oraz kolor tła tabelki.

Aplikacja pozwala na wybór jednego, spośród sześciu dostępnych języków Niestety zabrakło języka polskiego, ale nie wydaje się to być problemem, zwłaszcza, że w sieci krąży także wersja spolonizowana przez amatorów. Zostaje tylko czekać, aż język polski zostanie dodany w  kolejnej oficjalnej aktualizacji EvMemo.

 


Pobierz: EvMemo

Rozmiar pliku: 0,19 MBŹródło: SamsungApps

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Znowu zaczyna się pieprzenie o sponsorowaniu. Idźcie się zaspokajać na forach o swoich telefonach.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   A jak chcesz to nazwać? BadaOS nie jest popularny.
   Gdyby takie tematy dotyczyły Androida, to rozumiem. Mnóstwo osób go ma, ale tu? Do kogo te wiadomości? To wg mnie stwarza wrażenie, że Bada jest popularny i jest na niego duuuużo aplikacji i ma ogroooomne wsparcie. Więc jak inaczej to nazwać, jeśli nie reklamą?
   • avatar
    Rafal_0
    0
    Zgadzam się z Taczi dużo osob ma Androida, a na Benchmarku prawie nic o Androidzie nie ma.
    Android jest coraz popularniejszy nie tylko na telefony komórkowe ale na tablety i netbooki, a niektórzy nawet próbóją/instalują na nawigacji, laptopach i innych urządzeniach.
    Ja sam mam Androida(płytyę) i jakoś próbóje zainstalować na laptopie, bo działają na Virtual PC.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Uuu, w momencie gdy pisałem swojego posta, było kilka komentarzy więcej. Poznikały. o_O' Czyżby na benchmark.pl pojawiła się cenzura?

     Co do Android'a - Sam posiadam 2 telefony z Androidem i mnie też by ucieszyły wiadomości na jego temat.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Zazdrosne dzieciaki, inaczej nie umiem tego określić. Nawet jeśli byłoby sponsorowane, to kogo to obchodzi. Recenzje krótkie, zwięzłe, dobrze się czytać. Może wasze żale mają jakiś cudowny psychologiczny skutek ? Wydaje się wam, że wasze androidy działają szybciej albo robią lepsze fotki ? Pójdę popłakać pod jakimś androidowym artykułem, a co.
      • avatar
       b1tzz
       0
       Jakbym miał telefon z Aindroidem, to pewnie pisałbym o Androdzie. Nie wiem o co wam chodzi, Maksym już wcześniej powiedział, że ma Samsunga o nim pisze.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        W ZWIĄZKU Z LICZNYMI SPRZECIWAMI DOTYCZĄCYMI PUBLIKACJI ARTYKUŁÓW O SYSTEMIE BADA REDAKCJA BENCHMARK WPROWADZA ZAKAZ PISANIA O NIM.

        Wszystko dla dobra naszych czytelników :D
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         LOL !!!!!!!!!!!! Jesteście śmieszni !

         To co, ja mam się zacząć żalić jak Wy, że gdy ktoś zacznie pisać o androidzie - Pojawi się pełno info na jego temat a np. o Symbianie nie będzie ?? No przecież mimo, że umierający, archaiczny wciąż jest to OS ! Użytkownicy np. Symbian tez mają sie sprzeciwiać ?? LOL
         No przecież to głupie jest.....
         Nawet gdyby tak było, to co wtedy napisaliby posiadacze androida komuś takiemu ?? Takie info nikogo nie interesuje, bo Symbian jest na wymarciu, niszowy, nie jest popularny, ma mało aplikacji, nikogo nie interesuje etc. etc.. ??
         Każdy chciałby żeby pisano o tym co on używa i lubi - jak wiadomo, wszystkim nie da się dogodzić !
         Trzeba się cieszyć, że chociaż coś na Bada OS jest pisane. Pisze to posiadacz tel. z Symbianem. Zresztą android chyba nie potrzebuje reklamy.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Skasowano mój komentarz. Był pierwszy zaraz pod artykułem, nie było w nim 'Pierwszy!', więc chyba został skasowany, bo PRAWDA BOLI.
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Z tego podejscia wyłania się jedna prawda: wyrosła kolejna grupa androidkowych fanboyów.