Gry komputerowe

Nowa gra z serii Batman Arkham potwierdzona - premiera odbędzie się jeszcze w 2013 roku

przeczytasz w 1 min.

Plotki ponownie okazały się trafne

Batman Arkham seria nowa gra

Wygląda na to, że wielbiciele gier z Batmanem w roli głównej będą mieli powody do zadowolenia - kolejna część gry pojawi się jeszcze w tym roku!

W połowie stycznia informowaliśmy o tym, że Warner Bros zarejestrowano 15 domen związanych z Batmanem. Nie wiedzieliśmy wtedy, o co dokładnie chodzi, padały nawet przypuszczenia, że może będzie to film. Myśląc o nowej grze, traktowaliśmy to jako melodię przyszłości, ale chyba się myliliśmy.

Nowa gra z serii Batman Arkham będzie, a co więcej, jej premiera planowana jest jeszcze na ten rok. To bądź co bądź dość zaskakująca wiadomość, tym bardziej że nadeszła ona ze strony Time Warner (korporacja ta jest właścicielem m.in. Warner Bros). Rewelacje takie ujawnione zostały na jednej z ostatnich konferencji, podczas których omawiano wyniki finansowe spółki.

"I ​​my mamy w planach wydać w tym roku kilka poważnych gier, wśród których nie zabraknie kolejnej części serii Batman Arkham. W sumie więc, spodziewamy się, że Warner zaliczy kolejny bardzo dobry rok. Przy odrobinie szczęścia tegoroczne wyniki powinny być równie dobre, a może nawet trochę lepsze niż w 2012 roku." - John K. Martin, CFO Time Warner

Czekamy teraz na oficjalne stanowisko Warner Bros. Skoro gra rzeczywiście powstaje, to chętnie poznalibyśmy jakiekolwiek szczegóły dotyczące jej fabuły. Prequel serii?

Źródło: vg247, gamebreaker

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  Przeszedłem Arkham Asylum, poczułem niedosyt, po Arkham City delikatnie mniejszy, co chyba dobrze świadczy o grze. Czekam z niecierpliwością - oby trzecia część była tak samo dobra jak poprzednie, albo i nawet lepsza :)
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   Czekam niecierpliwie, mam nadzieję na całe miasto Gotham oraz na pojazdy, Batmobil albo The-Bat.
   • avatar
    Szymon331
    5
    A za pół roku dowiemy się że jednak premiera przeniesiona na początek 2014 roku ;)
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Super. Dwie poprzednie były świetne. Nawet dzisiaj nie straszą grafiką, a przy tym chodzą bardzo płynnie. Wzór do naśladowania.
     • avatar
      DemolkaNV
      -5
      Czemu mi się wydaje, że ta gra nie będzie miała dużo wspólnego z serią Batman Arkham, i będzie zwyczajnym shitem?
      Moim zdaniem byłyby już przecieki od RockSteady Studios, a tutaj nic. Coś to jest podejrzane.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Kurde tylko nie to ! Jeżeli faktycznie robią kolejną grę z tej serii to oznacza że ja już nigdy nie wyjde z tego szamba gier, nigdy nie nadrobie zaległości mimo że całymi dniami gram i staram sie nadrobić 5 straconych lat ! Szkoda bo liczyłem że kolejny Batman wyjdzie dopiero w 2014 a tu już w tym roku. (Oczywiście przeszedłem poprzednie części, ale teraz jest kupe innych produkcji, szczególnie Crysis 3)