Gry na konsole

Batman: Arkham Origin nie pojawi się na konsolach nowej generacji

przeczytasz w 1 min.

Właśnie poznaliśmy pierwszego kandydata do grona wielkich nieobecnych nowych konsol.

Batman: Arkham Origins gra konsole nowej generacji

Właściciele konsol nowej generacji nie powinni narzekać na brak interesujących gier. Nie oznacza to jednak, że nie pojawią się takie produkcje, które nie zawitają na Xboxa One i PlayStation 4, a które właściciele tych platform chętni by na nich widzieli.

Właśnie poznaliśmy pierwszego kandydata do grona wielkich nieobecnych nowych konsol. Batman: Arkham Origin od początku zapowiadany był jako produkcja na PC oraz Xboxa 360, PlayStation 3 i Wii U, ale po cichu liczono, że nieco później zawita on także na Xboxa One i PlayStation 4.

Niestety wiemy już, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Warner Bros zajęło w tej sprawie oficjalne stanowisko, a opublikowany krótki komunikat nie pozostawia miejsca na jakiekolwiek wątpliwości.

"Mogę w 100 procentach potwierdzić, że Batman: Arkham Origin pojawi się tylko na tych platformach, o których do tej pory mówiliśmy. Gra nie zmierza na PS4 i Xbox One."

Wszyscy zainteresowani grą będą zatem musieli skorzystać z PC lub konsol obecnej generacji. Nowe informacje na jej temat ujawnione zostaną na targach Gamescom 2013, a sama premiera odbędzie się natomiast pod koniec października.

Źródło: leviathyn, videogamer

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  robbin1
  13
  Ważne że na PC będzie
  • avatar
   Konto usunięte
   8
   Czyli najbardziej opłacalna będzie wersja PC, no chyba że ktoś lubuje się w pikselozie 640p, bez AA i najniższymi detalami.
   • avatar
    Konto usunięte
    4
    Na początku generacji konsole są drogie, mają mało gier i mało kto się nimi interesuje poza fanami. Konsolę najlepiej kupić w 2 lata po premierze. Do tego czasu firmy wyeliminują problemy produkcyjne, w sklepach pojawią się używane gry a sama cena konsol spadnie o połowę.
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     Szkoda ze wiedzmin 3 nie wyjdzie na konsole obecnej generacji ta informacja by mnie bardziej ucieszyla
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Pojawi się, pojawi, tylko ktoś musi odpowiednio posypać ;-)
      Pzdr