• benchmark.pl
 • Gry
 • Batman: Arkham Origins Blackgate wkrótce na PC, PS3, X360 i Wii U
Gry

Batman: Arkham Origins Blackgate wkrótce na PC, PS3, X360 i Wii U

przeczytasz w 1 min.

Twórcy zdecydowali się nie tylko na lepszą oprawę graficzną, ale również na wsparcie dla dźwięku 5.1 i klika innych zmian.

Batman: Arkham Origins Blackgate gra PC konsole

Ostatnio zaczęły pojawiać się informacje o następcy Batman: Arkham Origins, ale wydaje się, że trzeba będzie na niego jeszcze sporo poczekać. Fani przygód człowieka-nietoperza nie powinni się jednak martwić, ponieważ wkrótce dostaną coś, co umili im czas oczekiwania na nowy tytuł.

O czym mowa? Warner Bros zapowiedziało premierę Arkham Origins Blackgate – Deluxe Edition, a więc pozycji, o której niektórzy być może mieli już okazję usłyszeć. Arkham Origins Blackgate w zeszłym roku zadebiutowało na konsolach 3DS i PS Vita, a teraz będzie mogło usłyszeć o nim zdecydowanie więcej graczy, którzy dodatkowo dostaną kilka prezentów.

Nie należy spodziewać się tutaj gadżetów dołączanych do gry, ale kilku zmian w niej samej, jakie niesie ze sobą dopisek Deluxe Edition. Twórcy zdecydowali się nie tylko na lepszą oprawę graficzną, ale również na wsparcie dla dźwięku 5.1, poprawioną narrację i kilka zmian w mapie świata gry. Sama fabuła i schemat rozgrywki pozostaną bez zmian, a więc spodziewać należy się widoku 2D.

Batman: Arkham Origins Blackgate – Deluxe Edition dostępne będzie na PC oraz konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U. Data premiery gry ustalona została na 2 kwietnia, a cena na 15,99 funtów.


Źródło: dsogaming

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piccardo
  0
  Ta jeżeli na PC będzie to wyglądać jak większość żałosnych portów z konsol gdzie nawet nie chce im się dodać konfiguracji pada tylko jest zasrana opcja xboxowego i ustawienia A,B,C to niech sobie w du... wsadzą lenie zasrane...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   fajnie
   • avatar
    Anonim20
    0
    Ciekawe jakie wymagania dowalą znając życie duże i optymalizacja taka sobie na dokładkę.
    Dla mnie twórcy są skończeni wolą DLC robić niż łatać grę :)
    • avatar
     Marked
     0
     Po co konwertować gniota?
     • avatar
      NomadDemon
      0
      pc, czyli linux tez ?