Gry na konsole

Batman: Return to Arkham oficjalnie zapowiedziane

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Batman: Return to Arkham to pakiet odświeżonych gier Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City, a także dodatków do nich.

Przecieki ponownie okazały się bardzo trafne. Warner Bros rzeczywiście raz jeszcze zabrać chce graczy do uniwersum Batmana i to przy pomocy produkcji, które już znamy.

Zapowiedziany został pakiet Batman: Return to Arkham, w którego składzie znajdą się dwie gry - Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City, a także wszystkie dodatki, jakie zostały dla nich przygotowane.

Pracami zajmuje się ekipa Virtuos, której głównym zadaniem będzie oczywiście nadanie wymienionym tytułom nowej oprawy graficznej. Zespół skorzysta do tego celu z silnika Unreal Engine 4, obiecywane są nie tylko ładniejsze tekstury, ale również poprawione cienie i modele postaci.

Premiera Batman: Return to Arkham planowana jest na lipiec. Pakiet wydany zostanie na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Źródło: WBGamesUK

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  seeqin
  Nie robią na kompa bo znów im wyjdzie syfna optymalizacja :D
  2
 • avatar
  bosiur
  Preorder już zamowiony?
  -5
 • avatar
  prime27pl
  Może teraz znajdę czas aby ograć.
 • avatar
  Konto usunięte
  Całkiem niedawno grałem po raz pierwszy w Arkham Asylum GOT na PC i graficznie wyglądało to bardzo przyzwoicie. Sama rozgrywka to oczywiście sam miód i klasa sama w sobie. Istnienie tego remasteru w moim przekonaniu jest więc mocno dyskusyjne(no ale to nie do mojej kieszeni spływają łatwe pieniążki).