Gry

Battlefield 1 - prezentacja trybu Linia Frontu

przeczytasz w 1 min.

Od przyszłego miesiąca gracze Battlefiled 1 będą mieli dodatkowy tryb rozgrywki do swojej dyspozycji - oto Linia Frontu.

Miks Podboju i Szturmu – tak najłatwiej opisać Linię Frontu, czyli zupełnie nowy tryb rozgrywki wieloosobowej w Battlefield 1, który już w przyszłym miesiącu zostanie oddany do dyspozycji graczy. EA zaserwowało nam krótką prezentację tej formy zabawy.

Rozszerzenie nosi tytuł Nie przejdą i zostanie udostępnione w przyszłym miesiącu. Wprowadzi do świata gry cztery mapy, opancerzony pojazd St. Chamond, czołg Char 2C, haubicę oblężniczą, klasę Trench Raider, armię francuską oraz właśnie zupełnie nowy tryb zabawy.

Linia Frontu to połączenie Podboju i Szturmu, w którym niezwykle istotna będzie odpowiednia strategia drużyny. Zabawa jest tutaj podzielona na dwie fazy – pierwsza to typowe zdobywanie flagi, druga zaś polega na dezaktywacji dwóch telegrafów wroga.

Jak to wygląda i jakie są konkretne zasady zabawy w trybie Linia Frontu? Obejrzyjcie przygotowany przez EA materiał, aby się tego dowiedzieć:

Źródło: EA Polska

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  2
  Zapowiada się ciekawie ale boje się ze ten tryb oraz nowe mapy będą puste 3-4 tygodnie po premierze tak jak było z BF 3 i 4 :(
  • avatar
   mutissj
   -5
   Za mało ikon ma mapie ...

   wszystko powinno być porządnie oznakowane przecież to realistyczna gra !

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login