Gry

Battlefield 1: W imię cara za darmo

przeczytasz w 1 min.

EA udostępniana drugi z dużych dodatków do Battlefield 1. Przez tydzień pobierać można go za darmo, na PC oraz Xbox One i PlayStation 4.

Już jutro odbędzie się pierwsza prezentacja gry Battlefield V. EA nie zapomina jednak o graczach bawiących się przy wcześniejszych odsłonach serii. Co więcej, ma dla nich nawet prezenty.

Na początku tego miesiąca, posiadacze Battlefield 1 otrzymali możliwość pobrania za darmo dodatku They Shall Not Pass. Teraz dokładnie taka sama oferta związana jest z dodatkiem In the Name of the Tsar (W imię cara).

Rozszerzenie bez opłat pobierać można na PC, Xbox One i PlayStation 4. Zainteresowani udać muszą się odpowiednio na Origin, Microsoft Store i PlayStation Store. I tym razem oferta jest ograniczona czasowo (obowiązuje jeszcze 7 dni). Najważniejsze, że pobrany dodatek pozostanie w kolekcji graczy na stałe.


To jeszcze nie wszystko. Podobną niespodziankę otrzymują bowiem także gracze bawiący się przy Battlefield 4, którym udostępniono dodatek Ostateczna rozgrywka. Mowa tu o tych samych platformach docelowych, także w tym przypadku oferta obowiązuje przez tydzień.

Źródło: EA Polska

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  3
  Mam nadzieje ze kolejne BF (i SWBF) nie będą miały Premium. Od BF3 tylko z tym problemy pierwszy miesiąc wszystko fajnie ale potem ciężko jest znaleźć pełny serwer a niektóre specyficzne tryby dostępne tylko dla danego DLC są po prostu martwe.
  • avatar
   KENJI512
   -2
   A że nic o "They Shall Not Pass" napisaliście, kurczę, byłby gratis :P
   • avatar
    deton24
    -2
    Jeszcze rozdają https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/battlefield/battlefield-4/expansion/battlefield-4-final-stand
    Ale dawali już kiedyś.